PML 6: Homecoming – Kompletní startovka!

PML 6Blíží se galavečer PML 6: Homecoming, na kterém se v Trenčíně už 21. ledna představí několik hvězd organizace PML. Snad největší hvězdou turnaje bude mistryně světa WMC a vítězka světových her Monika Chochlíková!

21.1.2023 – Městská Sportovní hala Trenčín, SK
PML 6
Start v 18:00
Vstupenky na Predpredaj.sk
Živý přenos PPV na PMLonline

Moniku Chochlíkovou vyzve na domácí půdě v Trenčíně soupeřka z Turecka. Tuğbanur Kıvrak dokonce avizuje, že Chochlíkovou nejen porazí, ale bude lepší po všech stránkách. To je ovšem hodně sebevědomé prohlášení před zápasem se světovou hvězdou.

Turecká bojovnice věří, že právě tento duel ji vystřelí do světa a tímto výkonem sama prorazí mezi světovou elitu. Samozřejmě, Chochlíková to celé vidí jinak. Slovenská šampionka bude chtít soupeřce co nejdříve srazit úsměv z tváře a pokud to půjde, chtěla by si připsat na úvod roku 2023 ukončení před limitem.

Monika Chochlíková vs Tuğbanur Kıvrak

Duel slovenské válečnice bude jedním z hlavních soubojů trenčínského galavečera. O hlavní zápas turnaje se postará její týmový kolega Lukáš Mandinec, který se postaví do jednoho z nejdůležitějších zápasů své kariéry. Mandinec bude doma bojovat o titul mistra Evropy WMC.

Své kvality potvrdil v průběhu posledních let několikrát. Do sbírky již získal národní i interkontinentální pás prestižní organizace WMC, která bude zastřešovat i titulový duel o mistra Evropy. Jeho soupeřem bude nebezpečný španělský bojovník Alex Ferreiro
Urdiales.

Lukáš Mandinec vs Alex Ferreiro Urdiales

V ringu tak bude pořádně dusno, vždyť ani jeden z nich se nechce spoléhat na rozhodčí. Zisk titulu by chutnal sladce po knokautu. Zkušený slovenský bojovník Daniel Hromek už ukázal v ringu PML, čehož je schopen, když porazil Pavla Šacha. Hromek těží ze svých zkušeností a nadále patří mezi domácí špičku. Pokud v duelu s Janem Blažkem potvrdí svoji pozici, bude se potenciálně hlásit o slovo do titulového zápasu.

Premiéru v PML konečně absolvuje také jedna z vycházejících hvězd domácí scény, Juraj Tutura, který může brzy stejně zamíchat kartami v té samé váze do 80 kg. Startovní listina je přímo nabitá mladými talentovanými bojovníky.

PML 6

PŘEDZÁPASY  – 17:30 YouTube

Adam Závodský vs Šimon Stanko
Muaythai do 81 kg
Samuel Šlesárik vs Marek Vendlek
Muaythai do 70 kg

HLAVNÍ KARTA  – PPV

Adrian Ertel vs Marino Mijatovič
Muaythai do 75 kg
Lenka Škundová vs Oľga Kvaiserová
Muaythai do 56 kg
Jakub Dobiáš vs Marek Novosad
Muaythai do 75 kg
Leo Borák vs Daniel Barták
Muaythai do 65 kg
Jakub Mikovčák vs Lukáš Antal
K1 do 80 kg
Rastislav Klimáček vs Lukáš Cvecho
Muaythai do 60 kg
Juraj Tutura vs Ivan Brankovič
Muaythai do 80 kg
Daniel Hromek vs Jan Blažek
Muaythai do 80 kg
Monika Chochlíková vs Tuğbanur Kıvrak
Muaythai do 52 kg
Lukáš Mandinec vs Alex Ferreiro Urdiales
Souboj o Evropský titul WMC – Muaythai do 61 kg