Davis: Vůbec jsem netušil, že jsem ho zasáhl tak tvrdě!

Gervonta Davis vs Hector Luis Garcia Úřadující šampión lehké váhy Gervonta Davis nedal o víkendu svému soupeři šanci a vyprovodil ho v osmi kolech. Nyní se k zápasu vyjádřili oba boxeři!

„Věděl jsem, že jsem Garciu dobře trefil, protože mi ten úder skvěle sednul. Ale nemyslel jsem si, že nebyl až tak silný a intenzivní, aby Garcia nemohl v boji pokračovat. Po konci osmého kola jsem se vrátil do svého rohu s tím, že ho půjdu v devátém kole knockoutovat, nakonec už v zápase nemohl pokračovat“. Komentoval konec osmého kola šampión

„Když mě Davis v osmém kole udeřil do hlavy, tak jsem přestal vidět na jedno oko. Vůbec jsem v ten moment nevěděl, kde vlastně jsem. Zrak se mi sice vrátil, ale hlava mě neustále bolí, byla to skvělá rána. Myslím, že než jsem tento úder dostal, tak jsem boxovali dobrý zápas“. Komentoval prohru Dominikánec Hector Luis Garcia.

Gervonta Davis vs Hector Luis Garcia 

Osmadvacetiletý americký šampión „Tank“ Gervonta Davis (28-0-0, 26 KO) získal standardní světový titul WBA v lehké váze již na konci roku 2019, když ve dvanáctém kole ukončil nekompromisně kubánského boxera Yuriorkise Gambou.

Pás lehké váhy od té doby každý rok jednou obhájil. V roce 2020 knockoutoval v šestém kole Leo Santa Cruze, o rok později vybodovala mexického boxera Isaaca Cruze a loni v květnu vyprovodil v šesti kolech krajana Rolanda Romera. Nyní jej čeká mega souboj s Ryanem Garciou 15. dubna v Las Vegas.

Gervonta Davis