Plant: Mám lepší boxerské IQ než Benavidez!

Caleb PlantMoje zkušenosti a boxerské IQ mluví za mě. Na tak vysoké úrovni ještě Benavidez nebojoval. Jsem lepší boxer než on a zítra to všem ukážu. Říká Caleb Plant!

25.3.2023 – MGM Grand, Las Vegas, USA
Super střední váha
David Benavidez 🇺🇸🆚🇺🇸 Caleb Plant
Přímý přenos na ESPN +!

Neporažená americká dvojka a světová čtyřka „El Bandera Roja Red Flag“ David BENAVIDEZ (26-0-0, 23 KO) a americká trojka a světová pětka „Sweethands“ Caleb PLANT (22-1-0, 13 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace WBC!

David Benavidez vs Caleb Plant

„Zítra to bude velký boj, ale je to moje ruka, která zápas rozhodne, tím si můžete být jisti. Box potřebuje takové zápasy. Mluví o tom, jak tvrdě začal cvičit, protahoval svaly, ale já to dělám od malička. Je to pro něj opravdová výzva, protože nejsem rozbitý bojovník jako Lemieux“.

„Všechno tohle všechno ještě nezná, ale garantuju vám, že se to zítra dozví. Jsem lepší boxer než on, moje boxerské IQ je na vyšší úrovni a mám více zkušeností z velkých zápasů. Jsem prostě všestrannější a v sobotu večer to dokážu“.

„Benavidez je samozřejmě skvělý boxer, jenže na této úrovni ještě nebojoval, takže teprve teď pozná, kde boxuje špička. Přál bych si odvetu s Canelem, ale nejdřív musím překonat tuto překážku a jakmile ji zítra překonám, tak Canela vyzvu“. Slibuje bývalý světový šampión organizace IBF Caleb Plant.

David Benavidez vs Caleb Plant