Benavidez: Zlomím Plantovi čelist!

David BenavidezProzatímní šampión organizace WBC David Benavidez slibuje, že Plantovi zlomí čelist a ukončí ho nejpozději do šestého kola!

25.3.2023 – MGM Grand, Las Vegas, USA
Super střední váha
David Benavidez 🇺🇸🆚🇺🇸 Caleb Plant
Přímý přenos na ESPN +!

Neporažená americká dvojka a světová čtyřka „El Bandera Roja Red Flag“ David BENAVIDEZ (26-0-0, 23 KO) a americká trojka a světová pětka „Sweethands“ Caleb PLANT (22-1-0, 13 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace WBC!

David Benavidez vs Caleb Plant

Zlomím tomu chlapovi čelist a ukončím ho do konce šestého kola. Pracoval jsem extrémně tvrdě a nemohl jsem se připravit lépe. Když jsme naposledy viděli v ringu, Plant kopal hrob svému protivníkovi, teď si vykopal hrob ten svůj svůj. Tvrdě vyzkouším jeho čelist. Vždycky jsem si zakládal přípravu na úderech, ale nikdy jsem netrénoval tak tvrdě jako teď“.

„Takže Plant má důvod k obavám, protože jsem velmi nebezpečný a vůbec si neuvědomuje, co ho zítra čeká. Ten chlap se mi nelíbí, což mě motivovalo ještě víc. Chci ho zavřít, hledat knockouty od prvního do dvanáctého kola“.

„Caleb je dobrý boxer, rychlý a chladný v ringu, ale garantuji vám, že mu těžce ublížím. A to, že ho nemám moc rád, mě jen vytáčí. Uteče a já ho budu pronásledovat. Bude to hra na kočku a myš. A vítěz, což jsem já, se postaví do boje o všechny pásy s Canelem,“ Slibuje David Benavidez.

David Benavidez vs Caleb Plant