Pekárek: Je to pro mě čest, vyzvat Williamse!

Danny Williams vs Josef pekárekČeský boxer Josef Pekárek dostal příležitost, která se neodmítá. Už tuto sobotu ho čeká boxerský zápas se světovou legendou Dannym Williamsem!

13.5.2023 – Gascontrol Aréna, Havířov, ČR
RFA 10
Start v 18:00
Vstupenky v síti Predpredaj.sk
Vstupenky v síti Ticketportal.sk
Přímý přenos PPV na RealSportTV

Rád hledá medvědy, teď prověří Tysonova přemožitele: Je to pro mě obrovská čest!
Český boxer Josef Pekárek dostal příležitost, která se neodmítá. Už tuto sobotu ho čeká boxerský zápas se světovou legendou Dannym Williamsem, který se proslavil především díky jeho knokautu Mike Tysona v roce 2004. Od té doby však uplynula extrémně dlouhá doba a Pekárek věří ve své vítězství.

Vášnivý turista
Velké množství bojovníků má nějakou volnočasovou aktivitu, díky které se mohou od bojových umění kompletně vyventilovat a pořádně zrelaxovat. Josef Pekárek je vášnivý turista a turistiku velmi rád spojuje také s hledáním medvědů. Ve volném čase hodně chodím po horách, v létě turistika, v zimě skialpinismus. Miluji Tatry a rád hledám medvědy,“ popsal své aktivity mimo bojová umění.

Josef Pekárek

Sběratel boxerských úspěchů
Není žádným tajemstvím, že postojáři mají oproti MMA bojovníkům za sebou obrovské množství zápasů. Výjimkou není ani Pekárek, který už má mezi lany bohaté zkušenosti a pyšní se několika skvělými úspěchy: „Stal jsem se vicemistrem České republiky v boxu, pětkrát jsem skončil třetí a vyhrál jsem národní extraligu. Celkem mám 150 zápasů, 103 výher a 3 remízy,“ jmenoval své největší kariérní úspěchy.

Mike Tyson vs Danny Williams

Obrovská čest zápasit s legendou
Přestože má Pekárek za sebou velmi úctyhodnou kariéru, dosud o něm široká veřejnost neměla velkou šanci slyšet. To se změní už tuto sobotu, jelikož v jeho následujícím zápase ho prověří světová legenda a jeden ze šesti přemožitelů Mike Tysona, Danny Williams. „Zápasit s Dannym je pro mě obrovská čest a velmi si této šance vážím,“ řekl Pekárek.

V současnosti už má Williams 49 let a je velmi obtížné předpovědět, jak bude jejich vzájemný střet probíhat. Podobně to vidí i Josef, který rozhodně neočekává jednoduchý zápas: „Netuším, jaký bude průběh zápasu, uvidíme. Nevím, co od soupeře čekat. Bude to boj a budu chtít vyhrát,“ slibuje český rodák.

„To, že dal KO největšímu boxerovi všech dob, bude mít vždy velkou váhu. Toto vítězství už mu nikdy nikdo nevezme, klobouk dolů před ním a jako sportovec má můj velký obdiv,“ dal poklonu Dannymu Williamsovi. S ním bude boxovat už tuto sobotu na RFA 10.

RFA 10