Obhájí Tomáš Adámek český titul?

Tomáš Adámek vs Viktor AgateljanNa konci června nás čeká velká titulová bitva o český titul v polotěžké váze. Šampión polotěžké váhy Tomáš Adámek se střetne s šampiónem střední váhy Viktorem Agateljanem!

23.6.2023 – Sluneta, Ústí nad Labem, ČR
Polotěžká váha
Tomáš Adámek 🇨🇿🆚🇨🇿🇦🇲 Viktor Agateljan
Souboj o český titul ČUBP

Česká jednička polotěžké váha „Jumbo“ Tomáš ADÁMEK (31-22-2, 10 KO) a česká jednička střední váha „King“ Viktor AGATELJAN (11-2-0, 5 KO) se utkají v desetikolové bitvě o český národní titul ČUBP v polotěžké váze!

Dvaačtyřicetiletý veterán Tomáš Adámek získal opět český titul v polotěžké váze letos v březnu na galavečeru v Pardubicích, kde vyzval tehdejšího šampióna Ondřeje Buderu (18-30-2, 9 KO). V zápase s naprostým přehledem dominoval a Buderu dokázal jasně vybodovat 97:94 a 2x 99:91.

Nyní má před sebou první obhajobu a do cesty se mu postaví osmadvacetiletý úřadující šampión střední váhy Viktor Agateljan. Rodák z Arménie vybodoval zpět titul ve střední váze v odvetě s Tomášem Bezvodou loni v červnu na galavečeru v Ústí, kde Bezvodu ve třetím vzájemném duelu vybodoval 97:93 a 2x 99:91.

Tomáš Adámek

Adámek je mírným favoritem duelu, ale Agateljana bude dopředu hnát domácí prostředí a věk, přeci jen je o 14 let mladší a jeho kondice by měla být lepší.  Adámek je však v polotěžké váze jako doma a jeho styl už nadělal problémy několika mladším boxerům.

Viktor Agateljan


TikTok proboxing


Mallpay Proboxing