Pejsar vs Agateljan o titul!

Václav Pejsar vs Viktor AgateljanZkušený český boxer a bývalý český šampión křížové, Bridger a těžké váhy Václav Pejsar chce opět získat titul a na galavečeru v Ústí nad Labem se mu do cesty postaví o 10 let mladší Viktor Agateljan!

3.8.2024 – Ústí nad Labem
Summer Open Air Party
Křížová váha
Václav Pejsar 🇨🇿🆚🇨🇿🇦🇲 Viktor Agateljan

Česká trojka těžké váhy Václav PEJSAR (23-18-0, 18 KO) a česká pětka křížové váhy Viktor AGATELJAN (11-3-1, 5 KO) se utkají na galavečeru v Ústí nad Labem v desetikolové titulové bitvě o český národní pás ČUBP!

Devětatřicetiletý Plzeňák Václav Pejsar držel v minulosti český titul v křížové váze, těžké váze a také ve váze Bridgerweight. V loňském roce odboxoval celkem pět zápasů. Nejprve v únoru vyprovodil na domácím galavečeru Gruzínce Levani Lukhutashviliho, v dubnu a červnu svedl dvě skvělé titulové bitvy s Huseyinem Cinkarou a Lukášem Fajkem. Ačkoliv oba duely prohrál na body, tak předvedl skvělý výkon a v mladého tvrďáka dokázal také ukázkově posadit na zadek.

Václav Pejsar

V prosinci svedl dva rozdílné souboje, když nejprve v Rakousku prohrál na body s Dardanem Avdylajem a následně už v prvním kole ukončil Jana Hřebíka. Letošní rok odstartoval březnovým duelem s o 17 let mladším slovenským boxerem Nicolasem Holcapfelem. Pejsar zvládl zápas skvěle a Slováka ukončil již ve druhém kole. V dubnu odcestoval do Kanady, kde jej vybodoval ázerbajdžánský boxer žijící v Turecku Zamig Atakishiyev.

Na začátku srpna by si však chtěl spravit chuť a půjde opět bojovat o český titul v křížové váze, který uvolnil Vladimír Řezníček. Pejsarův soupeř bude bývalý šampión střední váhy Viktor Agateljan. Devětadvacetiletý boxer se pokoušel loni v červnu získat pás v polotěžké váze, ale na veterána Tomáše Adámka nevyzrál a prohrál na body.

Tomáš Adámek vs Viktor Agateljan