Pavel Polakovič získal titul organizace CISBB!

Pavel PolakovičNeporažený český šampión na galavečeru v Olomouci dominoval a získal další pás. Vítězství si připsal také Ducár, Šálek a Řezníček. Parlagi pouze remízoval. Galavečer v Olomouci se stáji Patron Boxing podařil!

Čtyřiatřicetiletý český bijec Vladimír Řezníček (12-5-2, 6 KO) se na včerejším galavečeru stáje Patron Boxing v Olomouci střetl s polským boxerem Dariuszem Skopem (6-4-0, 2 KO), který pět let nestál v ringu. Čekala se jasná demolice v podání Řezníčka, ale ta se nekonala a český boxer nakonec Poláka přetlačil na body.

,Vladimír Řezníček

Do ringu se nově pod stájí Patron Boxing vrátila po necelém těžká váha a bývalý český šampión Tomáš Šálek (19-4-0, 13 KO), který vyzval tři roky neboxujícího Albánce Christiana Demaje (3-1-0, 1 KO). Demaj překvapivě dělal favorizovanému Šálkovi problémy a duel byl velmi vyrovnaný. Zápas došel až do bodového rozuzlení ve kterém se správně rozhodčí přiklonili na stranu domácího bijce, který si tak spravil chuť po loňské porážce s Nathanem Gormanem.

Tomáš Šálek

Na galavečeru se taky představila pětatřicetiletá slovenská jednička Martin Parlagi (29-5-2, 15 KO), který byl na šňůře čtyř vyhraných zápasů v řadě a do cesty se mu postavil Kolumbijec Daniel Ibarguen (4-9-2, 2 KO). Duel nabídl 8 neskutečně krásných boxerských a vyrovnaných kol. Jednalo se jednoznačně o nejhezčí zápas večera a skončil férovou remízou.

Martin Parlagi

Česká jednička křížové váhy a šampión ČUBP a CISBB Vasil Ducár (14-6-1, 10 KO) se utkal bosenskou dvojkou Dzemalem Bosnjakem (4-7-0, 3 KO), který čeká na výhru od roku 2019. Ducár v ringu jasně dominoval a největší nebezpečí hrozilo od soupeřových faulů. Nicméně v osmém kole inkasoval Ducár tvrdý přesný úder a začal krvácet z pravého obočí. Český bijec však reagoval tvrdou kombinací a poslal Bosnjaka do počítání. Nakonec Ducár zaslouženě vyhrál na body.

Pavel Polakovič

Do hlavního desetikolového duelu galavečera o titul organizace CISBB nastoupil neporažený úřadující český šampión velterové váhy Pavel Polakovič (10-0-0, 5 KO), kterého vyzval mexický boxer Francisco Mercado (7-3-0, 2 KO). Polakovič ukázal v jak neskutečné formě je a mexického soupeře přejel naprosto jednoznačným způsobem a celý zápas byl pánem ringu. Český šampión vítězí zaslouženě na body 99:91 a 2x 100:90 získal pás WBC CISBB.

Pavel Polakovič