Paul: 83,9 kg – Diaz: 83,9 kg

Jake Paul vs Nate DiazAmerický boxer Jake Paul a bývalý MMA zápasník Nate Diaz mají odváženo a zítra v noci nás čeká velmi vyostřená bitva! Video z vážení v článku!

5.8.2023 – American Airlines Center, Dallas, USA
Křížová váha
Jake Paul 🇺🇸🆚🇺🇸 Nate Diaz
Přímý přenos na DAZN PPV

Vážení
Jake Paul: 83,9 kg
Nate Diaz: 83,9 kg

Šestadvacetiletý boxer a Youtuber „The Problem Child“ Jake Paul (6-1-0, 4 KO) se po šesti výhrách v řadě proti MMA zápasníkům konečně postavil letos v únoru mezi šestnáct provazů proti regulérnímu boxerovi a byl z toho poměrně slušný a především vyrovnaný zápas.

O tři mladší neporažený britský boxer „TNT“ Tommy Fury (9-0-0, 4 KO) těžil převážně ze síly úderu na druhé straně Paul dominoval přední rukou. V průběhu duelu oběma boxerům strh panamský hlavní sudí Hector Afu bod za fauly.

V osmém kole dokázal Jake Paul vytasit nečekaně rychlou přední na bradu, Fury ztratil rovnováhu a šel do počítání. Duel nakonec došel až do bodového rozuzlení, kde se dva sudí přiklonili na stranu britského boxera 2x 76:73 a jeden na stranu Američana 75:74.

Již zítra se Jake Paul vrací a jeho soupeřem bude v osmém profesionálním duelu kariéry MMA zápasník, který strávil v nejslavnější MMA organizaci světa UFC 15 let. Sedmatřicetiletý americký válečník Nate Diaz debutoval v UFC už v roce 2007 a zápasil v ní až do loňského roku, kdy dokázal porazit Tonyho Fergusona.

Jake Paul vs Nate Diaz

Následně začali mezi Diazem a UFC spory a Diaz oznámil, že je pro něj UFC uzavřenou kapitolou. Poté se začal navážet do Jake Paula a došlo dokonce k potyčce, která následně vyústila v boxerský zápas. Pro Diaze to bude debut v profesionálním boxu.

Jake Paul vs Nate Diaz