Dnes: Serrano vs Hardy o 5 titulů!

Amanda Serrano vs Heather Hardy 2Pětinásobná úřadující světová šampiónka pérové váhy Amanda Serrano bude dnes v noci obhajovat všechny tituly s Američankou Heather Hardy!

5.8.2023 – American Airlines Center, Dallas, USA
Pérová váha
Amanda Serrano 🇵🇷🆚🇺🇸 Heather Hardy 2
Přímý přenos na DAZN PPV!

Portorická a světová jednička „The Real Deal“ Amanda SERRANO (44-2-1, 30 KO) a americká trojka a světová třináctka „The Heat“ Heather HARDY (24-2-0, 4 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO!

Vážení
Amanda Serrano: 56,5 kg
Heather Hardy: 57,1 kg

Čtyřiatřicetiletá portorická šampiónka Amanda Serrano nejprve získala v roce 2019 světový titul WBO a prozatímní titul WBC, když jasně vybodovala právě britskou boxerku Heather Hardy. V roce 2021 přidala výhrou nad Danielou Bermudez také světový titul IBO.

Loni v záři přidala světový pás IBF, když porazila na body dánskou boxerku Sarah Mahfoud. Letos v únoru změřila síly s mexickou šampiónkou organizace WBA Erikou Cruz. Serrano opět v ringu dominovala a všechny světové tituly v pérové váze sjednotila.

Amanda Serrano vs Heather Hardy 2

Dnes v noci ji s Hardy čeká odveta a zároveň první obhajoba všech pěti titulů naráz. Americká boxerka je v jednačtyřiceti letech pomalu a jistě před koncem kariéry a její šance porazit Amandu Serrano se blíží k nule.

Amanda Serrano vs Heather Hardy

Hlavním zápasem na galavečru v Dallasu bude souboj v křížové váze mezi bývalý Youtuberem Jake Paulem (6-1-0, 4 KO) a bývalým zápasníkem MMA organizace UFC Nate Diazem, pro kterého to bude debut v profesionálním boxu.

Jake Paul vs Nate Diaz