Parker vs Opelu o pás Commonwealth!

Joseph Parker vs Faiga OpeluBývalý světový šampión Joseph Parker se vrátí do ringu 24. května na galavečeru v Austrálii. Jeho soupeřem o uvolněný titul Commonwealth bude australský boxer Faiga Opelu!

24.5.2023 – Margaret Court Arena, Melbourne, Austrálie
Těžká váha
Joseph Parker 🇳🇿🆚🇦🇺 Faiga Opelu
Přímý přenos na NoLimit PPV!

Novozélandská jednička a světová dvanáctka „Lupesoliai La’auliolemalietoa“ Joseph PARKER (31-3-0, 21 KO) a australská pětka a svštová pětapadesátka „Django“ Faiga OPELU (15-3-2, 11 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o ostrovní titul Commonwealth!

Jednatřicetiletý Novozélanďan Joseph Parker (31-3-0, 21 KO) získal v prosinci 2016 uvolněný světový titul organizace WBO, když ve vyrovnaném souboji přetlačil na body Andyho Ruize. V roce 2017 pás dvakrát obhájil, když nejprve porazil Rumuna Razvana Cojanu a následně také Angličana Hughie Furyho.

V březnu 2018 se střetl s tehdejším šampiónem Anthonym Joshuou, který v té době držel tituly WBA super, IBF a IBO. Spíše taktický duely nakonec jasně na body ovládl Joshua a tituly sjednotil. Parker naposledy boxoval letos v lednu, když ovládl desetikolovou bitvu s britským prospektem Jackem Masseyem.

Joseph Parker vs Jack Massey

Nyní se vrací na galavečeru v Austrálii a jeho soupeřem bude devětadvacetiletý domácí Australan Faiga Opelu (15-3-2, 11 KO). Opelu naposledy neúspěšně boxoval s krajanem Krisem Terzievskim o australský národní titul. Zápas však skončil remízou. Parker je velkým favoritem a očekává se, že by neměl zaváhat. Vítěz získá volný titul Commonwealth, který naposledy držel před dvěma lety Joe Joyce.

Joseph Parker vs Faiga Opelu