Parker vs Massey 21. ledna v Manchesteru!

Joseph Parker vs Jack MasseyBývalý světový šampión těžké váhy organizace WBO Joseph Parker se v druhé polovině ledna vrací do ringu a jeho soupeřem bude britský boxer Jack Massey!

21.1.2023 – Manchester Arena, Manchester, VB
Těžká váha
Joseph Parker 🇳🇿🆚🇬🇧 Jack Massey
Přímý přenos na Sky Sports!

Novozélandská jednička a světová desítka „Lupesoliai La’auliolemalietoa“ Joseph PARKER (30-3-0, 21 KO) a britská devítka a světová čtyřiapadesátka „One Smack“ Jack MASSEY (20-1-0, 11 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě!

Třicetiletý Joseph Parker získal v roce 2016 světový titul WBO, když dokázal na body přetlačit Andyho Ruize. Pás dokázal v roce 2017 dvakrát obhájit, když nejprve vybodoval Rumuna Razvana Cojanu a následně také britského boxera Hughie Furyho.

Joe Joyce vs Joseph Parker

V roce 2018 však o pás přišel, když ho s přehledem vybodoval tehdejší šampión Anthony Joshua. Letos stál Parker v ringu pouze jednou, když se střetl s britským neporaženým šampiónem Joe Joycem. V zápase na favorizovaného Brita ztrácel a ten ho nakonec knockoutoval v jedenáctém kole.

Nyní se do ringu vrací na galavečeru v Manchesteru a jeho soupeřem bude další britský boxer, devětadvacetiletý Jack Massey. Ten držel v křížové váze světový titul menší organizace IBO, když ve třetím kole ukončil Belgičana Bilala Laggoune.

Letos stál v ringu pouze jednou, když v dubnu ve čtvrtém kole ukončil českého bijce Václava Pejsara. Souboj s Parkerem pro něj bude zároveň debutem v nejtěžší váhové divizi, ale bude to mít hodně těžké, protože Novozélanďan je velkým favoritem.

Joseph Parker vs Jack Massey