Glowacki vs Riakporhe v lednu!

Krzysztof Glowacki vs Richard Riakporhe Bývalý světový šampión křížové váhy Krzysztof Glowacki konečně dostal smlouvu a 21. ledna se na galavečeru v Anglii vrací do ringu. Jeho soupeřem bude domácí boxer Richard Riakporhe!

21.1.2023 – Manchester Arena, Manchester, VB
Křížová váha
Krzysztof Glowacki 🇵🇱🆚🇬🇧 Richard Riakporhe
Přímý přenos na Sky Sports!

Polská jednička a světová osmička „Glowka“ Krzysztof GLOWACKI (32-3-0, 20 KO) a neporažená britská trojka a světová třináctka se utkají ve dvanáctikolové bitvě na galavečeru v Manchesteru!

Šestatřicetiletý polský boxer „Glowka“ Krzysztof Glowacki (32-3-0, 20 KO) a osmadvacetiletý francouzský bijec Dylan Bregeon (32-3-0, 20 KO) byly vybrání pro titulový duel o Evropský pás EBU. Polský bijec se nakonec rozhodl jít jinou cestou v duelu ho nahradí krajan Michal Cieslak (23-2-0, 17 KO).

Glowacki se nakonec do ringu vrátí až 21. ledna na galavečeru v Anglii. Jeho soupeřem bude domácí neporažený bijec Richard Riakporhe (15-0-0, 11 KO). Polský boxer se vrátil mezi šestnáct provazů letos v dubnu po loňské porážce s Lawrencem Okolie, který jej knockoutoval v šestém kole a obhájil světový titul organizace WBO.

Krzysztof Glowacki

Na domácím galavečeru v Polsku se utkal s Franciscem Ruizem (17-4-0, 6 KO). Duel měl naprosto jednostranný průběh a Glowacki vyprovodil mexického boxera ve čtyřech kolech. Nyní chce udělat další krok k tomu, aby se mohl vrátit k titulovým bitvám, ale proti bude vycházející britská hvězda Richard Riakporhe.

Dvaatřicetiletý britský boxer debutoval mezi profíky v srpnu 2016 a od té doby si na své konto připsal patnáct výher v řadě a jedenáct z nich ukončil před limitem. Letos si už vyšlápl na dva soupeře. Nejprve v březnu knockoutoval v osmém kole krajana Deiona Jumaha a naposledy v červnu ukončil ve druhém kole Itala Fabia Turchiho.

Richard Riakporhe

O hlavní duel galavečera se postarají britští boxeři Chris Eubank (32-2-0, 23 KO) a Liam Smith (32-3-1, 19 KO). V ringu také uvidíme souboj těžkých vah mezi bývalým světovým šampiónem organizace WBO Josephem Parkerem (30-3-0, 21 KO) a domácím britským boxerem Jackem Masseyem (20-1-0, 11 KO).

Krzysztof Glowacki vs Richard Riakporhe