Ortiz: Wilder Ruize zabije!

Andy Ruiz vs Luis OrtizKubánská jednička a bývalý šampión Luis Ortiz nedává Andy Ruizovi sebemenší šanci v zápase s Deontayem Wilderem a chce s ním odvetu!

„Výsledek zápasu Wilder vs Helenius mě nepřekvapil. Už před zápase jsem říkal, že to pro Wildera bude snadný a rychlý boj. Za málo práce hodně peněz. Byla to jen povinná výhra, vždyť Wilder je úplně jiná liga“. Začal zostra Ortiz

„A stejně tak dopadne i Ruiz. Vám říkám, že ho Wilder v ringu zabije. Chci aby mi pak dal Ruiz odvetu a tentokrát ho porazím a nebudu mít žádné slitování“. Vyzval Andyho Ruize třiačtyřicetiletý kubánský „King Kong“ Luis Ortiz.

Andy Ruiz vs Luis Ortiz

Luis Ortiz (33-3-0, 28 KO) se v minulosti setkal s oběma boxery a jsou to také jediné porážky v kariéře. S Deontayem Wilderem prohrál poprvé v roce 2018 technickým KO v desátém kole a podruhé v odvetě v listopadu 2019 a tentokrát ho Wilder knockoutoval už v sedmém kole.

S Andy Ruizem se střetl ve svém posledním duelu na galavečeru v Los Angeles. Duel nabídl poměrně vyrovnanou bitvu, kterou nakonec na body ovládl Andy Ruiz a Ortiz si tak připsal třetí porážku kariéry. Aktuálně kubánskému boxerovi patří 7. příčka ve světovém žebříčku těžké váhy.

Andy Ruiz vs Luis Ortiz