Opetaia: Souboj s Masternakem v dubnu nebo květnu!

Jai OpetaiaÚřadující světový šampión křížové váhy Jai Opetaia se musel na začátku roku podrobit operaci ramene a jeho souboj s Polákem Mateuszem Masternakem byl odložen. Nyní Australan hlásí návrat!

Sedmadvacetiletý neporažený úřadující šampión křížové váhy organizace IBF Jai Opetaia (22-0-0, 17 KO) podstoupil v lednu operaci ramene a plánovaná březnpová obhajoba titulu s povinným vyzývatelem z Polska Mateuszem Masternakem (47-5-0, 31 KO) musela být odložena.

Nyní australský knockouter hlásí návrat do přípravy a podle jeho slov by se mohl duel uskutečnit na konci dubna nebo v průběhu května. Původní zprávy hovořili až o červnu nebo červenci, ale Opetaiovi se vše zahojilo rychleji než myslel a bude tak připraven dřív.

„Všechna moje zranění se zahojila a rekonvalescence netrvala naštěstí tak dlouho, jak lékaři odhadovali. Už nemám problémy s čelistí ani rameny a jsem připraven vrátit se do ringu a ukázat, že jsem oprávněná jednička křížové váhy“. Říká australský bijec.

„Je mnoho soupeřů, se kterými bych se chtěl utkat, ale nejprve se musím vypořádat se svým povinným soupeřem z Polska. Myslím, že k našemu boji s Masternakem dojde koncem dubna nebo začátkem května. Vše by mělo být jasné v nejbližší době“. Dodává šampión.

Jai Opetaia

Sedmadvacetiletý rodák z australského Sydney Jai Opetaia získal světový titul organizace IBF ve svém posledním duelu loni v červenci, kdy na domácím galavečeru překvapivě vybodoval 115:113 a 2x 116:112 lotyšského šampióna Mairise Briedise.


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing