Harrison: Fury sjednotí všechny tituly!

Deontay Wilder vs Tyson FuryOlympijský vítěz ze Sydney a bývalý profesionální Evropský šampión těžké váhy Audley Harrison je přesvědčen, že jeho krajan Tyson Fury v duelu s Oleksandrem Usykem sjednotí všechny světové tituly!

„Tyson Fury zatím neudělal žádnou chybu a důkladně si nastudoval každého dosavadního soupeře. Proti Usekovi také vymyslí nejlepší možný plán a využije fyzické přednosti a schopností. Na nohách je stále lehký a hbitý, což ho odlišuje od Joshuy, který je dost statický, což jsme mohli vidět právě v zápasech s Usykem“. Říká olympijský vítěz z roku 2000.

„Tyson na druhou stranu může přeskočit dvanáct kol a vyhrát před limitem nebo může dvanáct kol útočit a tlačit a Usyka rozebrat. Usyk je velmi inteligentní a chytrý boxer, ale Fury také zná všechny triky, které ho udrží ve hře. Znovu bude viset na rivalovi, hodně pracovat na poloviční vzdálenosti a používat tyto triky“, Věří jednapadesátiletý boxer.

„Kdybych si měl vsadit, myslím, že Fury zastaví Usyka ke konci zápasu. Věřím, že bude první, kdo to udělá. Za prvé, Fury nebude pomalejší, čímž Usykovi vezme jeho klíčový argument a výhodu. Když ho Fury konečně donutí ustoupit, bude to začátek konce tohoto boje“. Dodává britský boxer.

Audley Harrison

Audley Harrison vyhrál v roce 2000 olympijské hry v Sydney, když ve finálovém duelu jasně vybodoval kazašského boxera Mukhtarkhana Dildabekova. Mezi profíkama to dotáhl až na Evropského šampióna, když v roce 2010 knockoutoval krajana Michaela Sprotta. V kariéře získal také světové tituly v menších organizací a poslední duel odboxoval v roce 2013. když jej už v 1. kole ukončil Deontay Wilder.


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing