Ondřej „Spejbl“ Hutník jako mentor RFA!

Ondřej HutníkLegendární český kickboxer Ondřej „Spejbl“ Hutník během své kariéry získal několik světových titulů. Tentokrát si může připsat další úspěch, ale už ne v roli profesionálního kickboxera. V rámci Eurogold pyramidy RFA nahradí rapera Marpa!

22.4.2023 – Prievidza, Slovensko
RFA 9
Start v 18:00
Vstupenky v síti Predpredaj.sk
Vstupenky v síto Ticketportal.sk

Kariéra, o jaké se mnohým ani nesní
Hutník nastoupil během své kariéry do více než stovky zápasů, ze kterých si odnesl perfektní skóre 89-13-1. I když Spejbl nebyl žádný vyhlášený rozdavač knokautů a před limitem vyhrál drtivou menšinu jeho zápasů, vždy vynikal skvělou kondiční připraveností a rychlostí. Kariéru ukončil v březnu 2019 bodovým triumfem nad Portugalcem Brunem Susanem.

Ještě předtím však zaznamenal řadu obrovských úspěchů na světové úrovni. Největší kariérní vrchol měl v roce 2013, kdy bojoval o titul Superkombat Fighting Championship ve váze do 113 kilogramů. V pyramidě se dostal až do finále, ve kterém narazil až na rumunského velikána Andreia Stoicu.

V současnosti 40letý bývalý kickboxer je evropským šampionem organizací W5, WKN a WFCA Úspěchy měl i na světové scéně ať už na amatérské nebo profesionální scéně. Spejbl v roce 2013 vyhrál pyramidu King of the Ring organizace World Independent Promoters Union a stal se dvojnásobným mistrem světa amatérů organizace IFMA.

Nejlepší postojářský gym v Česku
Kromě skvělé zápasnické kariéry zanechal Ondřej Hutník nesmazatelnou stopu také jako trenér. Ještě během své aktivní kariéry založil v Praze vlastní gym, který nazval podle své přezdívky. V současnosti je Spejbl Gym Praha objektivně nejprestižnější česko-slovenský postojářský gym. Jeho součástí jsou Tadeáš Růžička, David Dvořáček, Patrik Záděra či Michal Reissinger.

Ke Spejblovi a Michalu Vančurovi chodí trénovat mnoho bojovníků, kteří ho nemají jako primární gym. O Vančurovi se mnoho bojovníků v Česku jako o nejlepším laperovi a velkou měrou k atraktivitě Spejbl gymu přispívá i právě on.

Ondřej Hutník

Nový výzva a boj o 30 000 eur
I když bude Spejbl součástí turnaje RFA 9, v kleci ho jako zápasníka neuvidíme. Povede však jako mentor Ronyse Torrese a Adama Dvořáčka v boji o 30.000 eur. Tuto královskou odměnu získá jen celkový vítěz, který vzejde z osmičky účastníků EUROGOLD pyramidy.

Původně měli být Torres a Dvořáček svěřenci rapera Marpa, ale ten pro velké pracovní vytížení byl nucen z pyramidy odstoupit. Jeho místo tak zaujal Hutník, který bude vedle Ilji Škondričovi dalším světovým trenérem mezi mentory. Torres je právem považován za jednoho z největších favoritů EUROGOLD pyramidy a vůbec není vyloučeno, že jeho prostřednictvím se s ním Spejbl stane vítězem celého projektu.