Oktagon se vrací do Frankfurtu!

Oktagon 46Ve Frankfurtu se odehrály již 2 fantastické turnaje, kterými Oktagon pokořil rekord v návštěvnosti MMA turnajů v Německu Následoval Mnichov a Oberhausen. 16. září se vrací tam, kde to všechno začalo…

16.9.2023 Festhalle Messe, Frankfurt, Německo
Oktagon 46
Vstupenky v síti Ticket-Onlineshop
Přímý přenos na OktagonTV

Ve Festhalle propukne titulová bitva o šampionku slámové váhy. Jednička Oktagonu i německého MMA žen Katharina Dalisda v bitvě s velkým jménem australské bojové scény Jacintou Austin.

Semifinále evropské MMA ligy mistrů Tipsport Gamechanger, ze kterého si vítězové odnesou 130 000 EURO! Za Česko nastoupí 6ti násobný šampion OKTAGONu David Kozma proti srbskému “Prometheovi” Veličkovićovi. Ve 2. semifinále se proti sobě postaví šampioni svých zemí – dánský “Spartacus” Glismann vs. řecký “Spartan” Michailidis.

V rezervních zápasech změří síly nesmrtelný Jungwirth s „Řeckým císařem“ Palaiologosem a bývalý double champ GMC Grabinski s predátorem z Brazílie „Apollem“ Silvou.

Debut v Oktagonu čeká 2 obrovské německé hvězdy, několikanásobného šampiona dvou německých organizací a nejlepší střední váhu Německa Kerima Engizeka. A také 8 zápasů neporaženého Islama Dulatova, který všech 8 výher získal před limitem.

Oktagon 46