Oktagon 59 již za 10 dní!

Oktagon 59Organizace Oktagon MMA „přesune“ pražskou Štvanici do Bratislavy. Letní turnaj s pořadovým číslem 59 pod širým nebem poprvé na Slovensku!

20.7.2024 – Peugeot Aréna, Bratislava, Slovensko
Oktagon 59
Start v 17:00
Vstupenky v síti TicketportalSK
PPV k zakoupení na OktagonTV

Obrovská show, slunce, pohoda, drinky smíchané s MMA a adrenalinovým prostředím a nejlepší karta v historii Bratislavy. Těšit se můžete na nejatraktivnější bojovníky domácí scény a čtvrtfinále Tipsport Gamechanger v lehké váze. Ve čtvrtfinále MMA Ligy mistrů za Slovensko nastoupí šampion lehké váhy OKTAGONu Rony Paradeiser proti jednomu z favoritů milionové pyramidy, bývalému šampionovi KSW Torresovi .

Vlasto Čepo se poprvé od titulového zápasu chystá vrátit do klece a síly změří s rakouským šampionem „No Mercy“ Erhanem Kartalem, před kterým padají soupeři jak kuželky. Bývalý dvounásobný šampion bantamu a jednička žebříčku Mågård přivítá v OKTAGONu velké jméno světového MMA Joshe Hilla, který poslední 4 roky zápasil v Bellatoru.

Další čtvrtfinálový souboj se odehraje mezi srbskou jedničkou v lehké váze Predragem Bogdanovičem a belgickým fenoménem, ​​šampionem péřové váhy Losene Keitou. Bratislava se stane také místem posledního zápasu kariéry legendy domácí scény. Petr „Monster“ Kníže bude ve 46 letech čelit slovenskému střelci Radovanovi Úškrtovi.

Těšit se můžete i na legendárního Ivana Buchingera, který je zpět a ve skvělé formě. V Bratislavě si to rozdá s excelentním polským postojářem Lukaszem Rajewskim . Neporažená světová sedmadvacítka Lucia „Silent Killer“ Szabová se chystá na souboj s dravou Aitanou „Pitbull“ Álvarez ze Španělska, která vyhrála poslední čtyři zápasy v řadě.

Čeká nás také elitní souboj mezi bývalým dočasným šampionem střední váhy Wawrzyniakem a finalistou loňské MMA ligy mistrů ve welterové váze „Sparťanem“ Michailidisem, který vstupuje do střední váhy. A ještě jeden velký návrat. Proti nejdrsnějšímu veterináři Česka Ondřejovi Raškovi se v OKTAGONu po 2 letech představí bývalý titulový vyzyvatel Milan Ďatelinka. To vše v doprovodu nejlepší audiovizuální a světelné show, která podtrhne celý večer, takže si odneseš jeden z nejlepších zážitků letošního léta.

Oktagon 59