Oktagon 58: Kincl vs Peňáz!

Patrik Kincl vs Matěj PeňazNa turnaji Oktagon 58 v pražském Edenu se kromě odvety zápasu století Vémola vs Végh dočkáme také zajímavé titulové bitvy ve střední váze Patrik Kincl vs Matěj Peňaz!

8.6.2024 – Eden, Praha, ČR
Oktagon 58
Karlos Vémola 🇨🇿🆚🇸🇰 Attila Végh 2
Patrik Kincl 🇨🇿🆚🇨🇿 Matěj Peňaz

Start v 18:00
Vstupenky v síti Ticketportal
Přímý přenos na OktagonTV

Odveta století na fotbalovém stadionu v pražském Edenu. Bitva velikánů si zaslouží velkolepé místo. Zápas století oběma aktérům převrátil život naruby a zlomil rekordy sledovanosti. Nyní má po 4 letech své pokračování. A bude to největší MMA akce v historii, která znovu přepíše dějiny česko-slovenské bojové scény.

Nicméně odvetný souboj českého terminátora Karlose Vémoly s Attilou Véghem nebude jediným tahákem turnaje Oktagon 58 na fotbalovém stadiónu v Edenu. Do klece se vrací také úřadující šampión střední váhy Patrik Kincl, který se ve čtvrté obhajobě titulu střetne s Matějem Peňázem.

Patrik „Inspektor“ Kincl potvrdil svou dominanci a status nejlepšího bojovníka napříč všemi vahami, když na začátku března utáhl v těžkém duelu Poláka Wawrzyniaka a obhájil potřetí titul střední váhy. Hned poté, co počtvrté usedl na šampionský trůn, má dalšího potvrzeného vyzyvatele, kterým bude Matěj Peňáz.

Sedmadvacetiletý Matěj „Money“ Peňáz zažil snový comeback, když na turnaji Oktagon 50 loni v prosinci za 29 sekund popravil Magnora. A hned si řekl o bývalého šampiona Cage Warriors Matthewa Bonnera, kterého pak suverénně knockoutoval a nadělil mu 1. ukončení kariéry. Neskutečné, co Peňáz v organizaci předvádí a jeho titulová bitva je více než zasloužená. Dokáže si však vyšlápnout na legendu Kincla?

Oktagon 58

Patrik Kincl vs Matěj Peňaz

Vémola vs Végh 2