Oktagon 58 již tuto sobotu v Edenu!

Oktagon 58Odveta Karlos Vémola vs Attila Végh, David Kozma vs Ion Surdu, Jaroslav Pokorný vs Shem Rock nebo Miloš Petrášek vs Kamil Wojciechowski. MMA na fotbalovém stadiónu již za 5 dní!

8.6.2024 – Eden, Praha, ČR
Oktagon 58
Karlos Vémola 🇨🇿🆚🇸🇰 Attila Végh 2
Start v 18:00
Vstupenky v síti Ticketportal
Přímý přenos na OktagonTV

Bitva velikánů si zaslouží velkolepé místo. Zápas století oběma aktérům převrátil život naruby a zlomil rekordy sledovanosti. Nyní má po 4 letech své pokračování. A bude to největší MMA akce v historii, která znovu přepíše dějiny česko-slovenské bojové scény!

V roce 2019 si jde Karlos „terminátor“ Vémola do OKTAGONu pro Attilu „Pumukli“ Végha dokázat, že je česko-slovenskou jedničkou. Jenže zápasem století nakonec ztrácí vše. Prohra v prvním kole, otřesená psychika, léčba zranění a samota. V roce 2020 se „Terminátor“ dychtící po odvetě vrací na vrchol. Dochází si pro titul ve střední váze a v roce 2022 pro pás polotěžké divize, který v loňském roce obhajuje sedmivteřinovým KO Pavola Langera!

„S Véghem to byl Zápas století, protože taková náhoda, že jsem s ním prohrál, se stane jednou za sto let. Vím, jak ho porazit“ vyjádřil se nedávno Vémola a Attilovi slibuje TKO. „A lvi dožrali, mou!“ řekl Végh a stal se největším bojovníkem domácí scény. Posílený odkaz legendy, sláva a s tím spojené marketingové aktivity. Ale také se od té doby už v kleci neobjevil.

Vémola vs Végh 2

Vémolova slova ho však postupně burcovala k největší odvetě v historii Česka a Slovenska: „Je super, že máš furt takové sebevědomí, Karlíto. Ale dám do toho úplně všechno. A beru to tak, jak kdybych s tebou ještě nikdy nezápasil.“ Jaká bude cesta slovenské ikony zpět do formy? Uvidíme stejně hladového Attilu jako před 4 lety? Vše se dozvíme již příští týden na turnaji Oktagon 58 na fotbalovém stadiónu v Edenu!

První duel Vémola vs Végh – 9.11.2019 ⇓

Do klece měl nastoupit také úřadující šampión střední váhy Patrik Kincl, který se měl ve čtvrté obhajobě titulu střetnout s Matějem Peňázem. Kincl je však nemocný a ze zápasu musel odstoupit. Oktagon měl připraveného náhradního soupeře Vlasta Čepa, ale toho Peňáz odmítl a tak je celý duel zrušen a neuvidíme ani Peňáze.

Bývalý 6násobný šampion OKTAGONu David Kozma se vrací s obrovskou motivací získat titul zpět. Na cestě k němu stojí šampion 2 rumunských organizací „Dracula“ Surdu. Na druhé straně pyramidy neukončitelný „Apollo“ Silva a elitní „Sniper“ Gogoladze s 8 ukončeními do 100 vteřin.

Dva čtvrtfinálové duely evropské MMA ligy mistrů Tipsport Gamechanger v lehké váze o 1 milion eur. Španělský champ Duque s rakouskou bestií Machaevem. V OKTAGONu neporažený bývalý šampion Legierski z Polska se chystá rozlomit meč o hlavu Angličanovi „Jedi“ Wanlissovi, pro něhož to bude největší bitva kariéry.

Petrášek vs Wojciechowski

V rezervním zápase za Turecko 2násobný evropský šampion Korkmaz vs. legendární Fin Amirkhani. Válka hitmakerů střední váhy Davida Zawady se 17 pohřby před limitem proti nejtvrdším kladivům OKTAGONu Marka Mazúcha. Běsy rozpoutá i přestřelkář Ilbay proti finalistovi OKTAGON Underground Tripšanskému. To a další bitvy nejzářivějších hvězd organizace 8. 6. na fotbalovém stadionu v pražském Edenu ve Fortuna Areně. Zážitek na celý život!

Vémola vs Végh 2