Oktagon 45 – Štvanice speciál!

Oktagon 45 speciálSobotní turnaj na pražské Štvanici pod otevřeným nebem se bezmála vyprodal během 100 hodin. Oktagon tak pro fanoušky přidal další turnaj, který se uskuteční o den dříve v pátek 28.7.2023!

28.7.2023 – Štvanice, Praha, ČR
Oktagon 45 speciál
Start 17:30
Vstupenky na TicketPortal
PPV na OktagonTV

Nekrásnější turnaj roku. Drinky, slunce, přátelé, dokonalá atmosféra nabitá emocemi a ty největší MMA hvězdy zápasící pod letní oblohou. Na páteční Štvanici se v již 3. obhajobě titulu představí šampion bantamové váhy, dánský „Žralok“ Jonas Mågård, kterého vyzve brazilský vyzývatele Filipe Lima.

Mezi Polákem Bryczekem a bývalým prozatímním šampionem „Pirátem“ Krištofičem se rozhodne, kdo vyzve v bitvě o titul úřadujícího šampióna divize Patrika Kincla. A nebude chybět ani kontroverzní postava a velký showman „Baba Jaga“ Mikulášek v souboji s Olé Magnorem, neřízená brněnská střela Radek Roušal či objev roku 2022 a šampion v boxu i kickboxu Vlado Lengál, kterého čeká Brazilec Michael Diega-Check.

Jonas Magard vs Filipe Lima

Říká se, že bez turnaje na Štvanici by léto nebylo kompletní. Teď bude kompletní dvojnásob. V pátek 28.7. nás čeká Oktagon 45 speciál a v sobotu 29.7.2023 Oktagon 45, na kterém se vrátí po porážce s Kinclem také český terminátor Karlos Vémola.

Vladimír Lengál vs Michael Scheck