Oktagon 41: Titulová bitva Magard vs Lopez!

Oktagon 41Organizace Oktagon se poprvé představí v Liberci a čeká nás titulová bitva Jonas Magard vs Gustavo Lopez, ale také návrat českého terminátora Karlose Vémoly!

15.4.2022 – Home Credit Aréna, Liberec, ČR
Oktagon 41
Start v 18:00
Vstupenky v prodeji v síti Ticketportal!
Přímý přenos na OktagonTV!

15. dubna dojde k historicky prvnímu a neskutečně nabitému turnaji Oktagon 41 na severu Čech v Liberci v Home Credit Areně, kde svůj trůn bude hájit „Král severu“ Jan Malach. Fanoušci také zažijí očekávanou titulovou bitvu Magard vs Lopez a velký návrat Karlose Vémoly a Ondřeje Rašky.

Fanoušci, kteří na tento turnaj na čekali roky, budou svědky bitvy šampiona bantamové váhy a mistra trashtalku, dánského „Žraloka“ Magarda, proti prozatímnímu šampionovi Lopezovi.

Jonas Magard

V Liberci se do klece vrací také jedna největších MMA hvězd a legenda Karlos „Terminátor“ Vémola. Tomu se postaví tvrďák Al Matavao, který má poslední 4 výhry na KO a v rukou opravdové granáty.

Jan Malach se na domácí půdě chystá ukázat, proč se mu tady přezdívá „Král severu“. Dobýt jeho území přichází nebezpečný Íránec Hosseinpour. Na sever Čech také míří oblíbený mistr knockoutů a vítěz Undergroundu Daniel „DeeDee“ Škvor. Bývalý šampion polotěžké váhy v Německu Jan Gottvald, francouzský striker Montagnac nebo polská těžká váha Palasz, který všech svých 8 výher ukončil před limitem.

Daniel Škvor

A kromě knockoutera Fošuma se po 2 letech konečně vrací i bojovník a veterinář v jedné osobě „Andrés“ Raška, na kterého si brousí zuby urputný německý talent Jaime Cordero.


Karlos Vémola vs Al Matavao

Lehká váha
Peter Gabal 🇨🇿🆚🇩🇪 Hafeni Nafuka
Střední váha

Ondřej Raška 🇨🇿🆚🇩🇪 Jaime Cordero
Dohodnutá váha 97 kg
Robin Fošum 🇨🇿🆚🇸🇪 Nermin Hajdarpašić
Dohodnutá váha 73 kg
Ebrahim Hosseinpour 🇮🇷🆚🇨🇿 Jan Malach
Polotěžká váha
Daniel Škvor 🇨🇿🆚🇬🇧 Dan Vinni
Polotěžká váha
Jorick Montagnac 🇫🇷🆚🇨🇿 Jan Gottvald
Těžká váha
Adam Palasz 🇵🇱🆚🇧🇬 Lazar Todev
Dohodnutá váha 89 kg
Karlos Vémola 🇨🇿🆚🇦🇸 Al Matavao
Bantamová váha TITUL
Jonas Magard 🇩🇰🆚🇺🇸 Gustavo Lopez


TikTok proboxing>


Mallpay Proboxing