Oktagon 35: Kdo ovládne titulovou bitvu?

Patrik Kincl vs Alex LohoréOrganizace Oktagon poprvé v Brně ve Winning Group Areně! Patrik Kincl a Alex Lohoré se poperou o titul šampiona střední váhy!

17.9.2022 – Winning Group Arena, Brno, ČR
Oktagon 35
Start v 18:00
Vstupenky na TicketPortal
Live stream na OktagonTV

17. září dojde k historicky prvnímu turnaji organizace Oktagon v Brně mimo Pevnost Brno, to znamená se všemi fanoušky, kteří se do Winning Group Areny vejdou! Energizující atmosféra, adrenalinová show a davy fanoušků si v Brně zaslouží něco speciálního včetně vyvrcholení projektu Kdo přežije.

Vrcholem turnaje Oktagon 35 bude titulový souboj Patrik Kincl vs Alex Lohoré. Kincl ve svém prvním zápase v Oktagonu porazil „Piráta“ Samuela Krištofiče a usedl na trůn krále střední váhy. Svrhnout Kincla přichází francouzský bijec Alex Lohoré, pětinásobný šampión čtyř různých organizací, který je nyní v senzační formě a napodruhé může získat korunu šampiona poté, co mu to nevyšlo proti českému terminátorovi Karlosovi Vémolovi.

Odkládané velké slovenské derby! František Fodor, známý stejně jako Karol Ryšavý, svými pověstnými kladivy, chce znovu do životní formy. Kdo z těchto dvou velkých osobností slovenského MMA ukáže vetší srdce a bomby?

Oktagon 35

Rok po legendární titulové řežbě s krajanem Ivanem Buchingerem, která byla jedním z nejlepších zápasů celé historie organizace, se v kleci představí nezničitelný osmadvacetiletý slovenský tvrďák Vojto Barborík.

Do domácích českých vod konečně po roce zabrousí i Gábor “Beast” Boráros. S novým ohněm v očích kráčí oblíbený bratislavský princ „Diamantový čávo“ Robert Pukač, který jde do velmi zajímavého zápasu s Tomášem „Bolo“ Melišem. Ten chce navázat na velké vítězství nad Václavem Mikuláškem.

Šílenou přestřelkou zavání souboj Radovana Úškrta, jenž je k nadšení všech po 3 letech zpět! Tomu se postaví zarputilý Al Matavao. Vrátí se slovenský válečník do klece vítězně?

Ronald Paradeiser se po prohře s Losene Keitou v kleci pokusí lapit „Afrického lva“ Iamika Furtada, který oslnil fanoušky svým výkonem na Oktagonu 32 v zápase s Jakubem Dohnalem. A to stále není vše. Roušal, Kalašnik, Dohnal či Mazuch, jenž stále ještě neokusil hořkost porážky.

Nathan vs Adam

Budete také svědky vyvrcholení reality show Kdo přežije, kdy si to Nathan a Adam po 3 měsících tvrdých tréninků, kde si sáhli na dno, rozdají v kleci. Nathan Christián Dzaba nebo Adam Raiter?

Oktagon zároveň zlevnil lístky na státní z 990 Kč na 790 Kč! a doporučuje, že pokud si přinesete něco pod sebe můžete si v pohodě sednout a pohodlně si užít celou show v sedě za zvýhodněnou cenu.


Oktagon 35

17.9.2022 – Brno, ČR
Oktagon 35

Střední váha (TITUL)
Patrik Kincl 🇨🇿🆚🇫🇷 Alex Lohoré
Střední váha
Nathan Christián Dzaba 🇸🇰🆚🇨🇿 Adam Raiter
Lehká váha
Karol Ryšavý 🇸🇰🆚🇸🇰 František Fodor
Velterová váha
Robert Pukač 🇸🇰🆚🇸🇰 Tomáš Meliš
Střední váha
Al Matavao 🇦🇸🆚🇸🇰 Radovan Úškrt
Střední váha
Marek Mazuch 🇸🇰🆚🇨🇩 Ziko Megengele
Lehká váha
Ronald Paradeiser 🇸🇰🆚🇬🇼 Iamik Furtado
Underground 71 kg
Radek Roušal 🇨🇿🆚🇨🇿 Marek Bartl
Lehká váha
Vojto Barborík 🇸🇰🆚 TBA
Velterová váha
Andrej Kalašník 🇨🇿🆚 TBA
Velterová váha
Gábor Borároš 🇸🇰🆚 TBA
Pérová váha
Jakub Dohnal 🇨🇿🆚 TBA