Odveta o čtyři pásy Haney vs Kambosos v říjnu!

Devin Haney vs George KambososDevin Haney dokázal v červnu jasně vybodovat šampióna organizací WBA, WBO a IBF George Kambosose a sjednotil tak všechny tituly v lehké váze. Nyní nás čeká odveta!

16.10.2022 – Rod Laver Arena, Melbourne, Austrálie
Lehká váha
Devin Haney 🇺🇸🆚🇦🇺 George Kambosos 2

Neporažená americká a světová dvojka „The Dream“ Devin Haney (28-0-0, 15 KO) a australská jednička a světová trojka „Ferocious“ George KAMBOSOS (20-1-0, 10 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světové tituly WBA super, WBO, WBC a IBF!

Stadion v Melbourne hostil 5. června celkem 41 129 fanoušků, kteří chtěli vidět prvního Australana, který se stane nesporným vládcem váhové divize. Jenže jeden muž byl proti. Neporažený třiadvacetiletý šampión organizace WBC Devin Haney.

Devin Haney

V zápase se držel skvělé obrany a většinu času byl lepším mužem v ringu. Na druhé straně devětadvacetiletý domácí bijec Geroge Kambosos jen těžko hledal odpovědi na přesně boxujícího Haneye a musel zkousnout poprvé v kariéře hořkost porážky. Američan vyhrál jasně na body 118:110 a 2x 116:112.

Nyní je potvrzena odveta a opět se bude konat v Austrálii. Kambosos bude chtít získat zpět ztracené tituly a možná i vynutit zajímavou trilogii. Jenže favoritem je opět neporažený Američan a pokud vyhraje i druhý duel, pravděpodobně se dočkáme souboje s Gervontou Davisem, který drží pouze klasický pás WBA, ale je světovou jedničkou.

George Kambosos