Okolie je bez promotéra!

Lukasz Rozanski vs Lawrence OkolieÚřadující světový šampión WBC ve váze Bridgerweight Lawrence Okolie čeká na nabídky promotérských skupin. Chce zápas s prozatímním šampiónem těžké váhy Josephem Parkerem!

Jednatřicetiletý britský boxer, bývalý šampión křížové váhy a úřadující mistr světa WBC Bridgerweight „The Sauce“ Lawrence Okolie (20-1-0, 15 KO) se v minulosti upsal pod Matchroom boxing a z této spolupráce vytěžil světový titul WBO v křížové váze. Po vypršení kontraktu přešel ke konkurenční stáji Boxxer, pod kterou absolvoval poslední tři zápasy. V tom posledním knockoutoval v prvním kole šampióna Lukasze Rozanskiho a ovládl váhu Bridgerweight.

Nyní je bez smlouvy a čeká na nabídky. Zvažuje především 2. Tou první je setrvání u Boxxeru Bena Shaloma a nebo návrat do Matchroomu k Eddiemu Hearnovi. Nicméně Okolie prozradil, že jeho cílem je souboj s bývalým světovým šampiónem těžké váhy a aktuálním prozatímním mistrem světa WBO Josephem Parkerem (35-3-0, 23 KO) v těžké váze.

„Jsem aktuálně volný hráč a čekám na nabídky. Chtěl bych bojovat s Josephem Parkerem. Teď je na skvělé vítězné vlně, v září nás čeká velký galavečer v londýnském Wembley, tak uvidíme, co se stane“. řekl Okolie, který aktuálně nemá plánovaný zápas a jeho další kariéra se bude odvíjet od toho, s kým podepíše smlouvu.

Lawrence Okolie vs David Light