Odveta Zhang vs Joyce by se mohla konat v Číně!

Zhilei ZhangProzatímní světový šampión organizace WBO Zhilei Zhang se bude muset v odvetě utkat opět s Joe Joycem a možná se mu splní sen a duel by se mohl konat v Číně!

Čtyřicetiletý čínský veterán „Big Bang“ Zhilei Zhang (25-1-1, 20 KO) v polovině dubna naprosto šokoval svět, když dokázal postupně svými tvrdými údery zdemolovat úřadujícího prozatímního šampióna organizace WBO. Sedmatřicetiletý „Juggernaut“ Joe Joyce (15-1-0, 14 KO) doplatil na svůj defenzivní styl a Zhang toho skvěle využil a v šesti kolech jej vyprovodil z ringu.

Nicméně čínský boxer není žádné ořezávátko a plno úspěchů sklízel už v amatérském boxu. Z asijského mistrovství má dvě zlaté medaile, jednu stříbrnou a dva bronzy. Z mistrovství světa 2007 a 2009 di přivezl bronzové medaile. V roce 2008 se také představil na domácích olympijských hrách v Pekingu.

Před několika dny britský boxer oficiálně aktivoval doložku o odvetě, která byla zanesena ve smlouvě k prvnímu duelu a nyní se jedná, kde by se mohl zápas uskutečnit. Už po prvním duelu čínský boxer řekl, že jeho sen by bylo bojovat o pás ve své domovině v Číně.

Joy Joyce vs Zhilei Zhang

Podle britské televize Sky Sports aktuálně probíhají intenzivní jednání mezi týmy Zhanga a Joyceho a je prý velká pravděpodobnost, že by se zápas mohl opravdu konat v čínském hlavním městě Pekingu. Termín zápasu by měl být podle indicií v průběhu podzimu. Joyce řekl, že mu je jedno, kde se odveta odehraje a věří, že Zhanga nyní porazit dokáže.

Joy Joyce vs Zhilei Zhang