Odveta Tommy Fury vs Jake Paul v červenci?

Tommy Fury vs Jake PaulNa konci minulého měsíce se v Saúdské Arábii konal dlouho očekávaný zápas mezi Jake Paulem a Tommym Furym, který na body ovládl Fury a nyní se mluví o odvetě!

Odvetný zápas mezi šestadvacetiletým Jakem Paulem (6-1-0, 4 KO) a třiadvacetiletým Tommym Furym (9-0-0, 4 KO) by se měla podle amerického novináře Mikea Coppingera konat v červenci. Dá se předpokládat, že by i odveta byla v Saúdské Arábii nebo v Anglii, protože otec a trenér Furyho nemůžu do Spojených států.

První duel mezi americkým a britským boxerem se konal 26. února v Saúdské Arábii. V průběhu duelu oběma boxerům strhl panamský hlavní sudí Hector Afu bod za fauly. V osmém kole dokázal Jake Paul vytasit nečekaně rychlou přední na bradu, Fury ztratil rovnováhu a šel do počítání.

Jake Paul vs Tommy Fury

Duel nakonec došel až do bodového rozuzlení, kde se dva sudí přiklonili na stranu britského boxera a jeden na stranu Američana. Omar Mintun Sr – 76:73, Daniel Van de Wiele – 76:73 a Mike Ross 74-75. Nicméně ve smlouvě byla klauzule o odvetě, kterou Jake Paul využije.

Podle neoficiálních informací přesáhl počet nákupů vysílání v systému Pay-Per-View 500 tisíc což je naprosto skvělé číslo podle toho o jaký žebříčkový duel šlo. Tímto vítězstvím si zároveň Fury zajistil místo v top 40 žebříčku organizace WBC a získal také speciální pás organizace.

Tommy Fury vs Jake Paul


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing