Odveta Taylor vs Serrano v květnu!

Katie Taylor vs Amanda Serrano 2 V irském Dublinu se bude 20. května konat očekávaná odveta o 4 světové tituly v lehké váze Katie Taylor vs Amanda Serrano. Přímý přenos na DAZN! Video v článku!

20.5.2023 – Dublin, Irsko
Lehká váha
Katie Taylor 🇮🇪🆚🇵🇷 Amanda Serrano 2
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená irská a světová jednička lehké váhy Katie TAYLOR (22-0-0, 6 KO) a portorická a světová jednička pérové váhy „The Real Deal“ Amanda SERRANO (44-2-1, 30 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA,WBO, WBC a IBF v lehké váze!

Katie Taylor vs Amanda Serrano 2

Šestatřicetiletá irská šampiónka Katie Taylor a čtyřiatřicetileté šampiónka z Portorika Amanda Serrano se poprvé střetli loni v dubnu na galavečeru v New Yorku. Zápas byl velmi vyrovnaný a Taylor v těsné bitvě obhájila pásy 2:1 na body 97:93, 96:93 a 94:96.

Taylor si od té doby připsala jednu obhajobu, když v říjnu jasně vybodovala argentinskou boxerku Karen Elizabeth Carabajal. Na druhé straně Serrano stihla dva duely, nejprve v září vybodovala Sarah Mahfoud a obhájila tituly v pérové váze a naposledy uplynulou sobotu sjednotila všechny pásy v divizi, když jasně přeboxovala mexickou boxerku Eriku Cruz.