Odveta Smith vs Eubank v červnu!

Chris Eubank vs Liam SmithV lednu dokázal Liam Smith na galavečeru v Manchesteru ukončit ve čtvrtém kole Chrise Eubanka. Zápasová smlouva obsahovala doložku o odvetě a ta se bude konat 13. června opět v Manchesteru!

Čtyřiatřicetiletý britský boxer „Beefy“ Liam Smith (33-3-1, 20 KO) dokázal 21. ledna v ostře sledovaném souboji ve čtvrtém kole zatlačit krajana Chrise Eubanka (32-3-0, 23 KO) do rohu kde mu nadělil několik tvrdých úderů zakončených brutálním zvedákem, kterým jej poslal k zemi.

Ringový Victor Loughlin nechal ještě duel s otřeseným Eubankem pokračovat, ale Smith dalšími údery poslal Eubanka opět k zemi a ukončil. Smlouva k prvním u duelu obsahovala klauzuli o odvetě a Eubank hned po zápase řekl, že ji využije.

Chris Eubank vs Liam Smith

To se oficiálně stalo v polovině února a tým Chrise Eubanka potvrdil, že se odveta konat bude. Nyní známe také datum, kterým bude sobota 13. června. Zápas se bude konat opět ve střední váze i když Smith by raději boxoval v super velterové. Vše bude oficiálně oznámeno na blížící se tiskové konferenci.