Clash Of The Stars 5: Úvodní tiskovka!

Clash Of The Star 5Organizace Clash Of The Star s podtitulem The Champ is here se na nás přiřítí 10. června opět v pražské hale 02 Universum! Video v článku!

10.6.2023 – O2 Universum, Praha, ČR
Clash Of The Star 5: The Champ is here
Start v 18:30
Vstupenky v síti TicketPortal

Diváci se mohou jako vždy těšit na večer plný naprosto šílené zábavy a elektrizující atmosféry! Druhým hlavním zápasem galavečera bude souboj mezi Tadeášem “Gangstaboyem“ Veselým a Tadeášem “Mawarem“ Růžičkou. Pro mnohé nereálný souboj se stává skutečností! Velmi očekávaný je také vyhrocený střet mezi Karlosem Bendou a Diegem Kotlárem.

Na pátém galavečeru CLASH OF THE STARS budou diváci také svědky zcela prvního zápasu výškově hendikepovaných bojovníků! O co menší vzrůstem, o to větší odvahou a duchem!

Clash Of The Star 5

Po rozchodu s Shopaholicadel začíná novou životní kapitolu plnou sportu David “Fregamercz“ Pražák, který změří síly s Klukem s kamením. Po delší době se do akce vrací také tiktoker a influencer Honzi Michálek, kterého si jako soupeře vyhlídl Daniel “Seaser“ Siruček.

Oblíbená ostravská influencerka Hanka “Krutohanka“ Gelnarová tentokrát změří síly s novou tváří v řadách Clash of the Stars Satnady. Napravit si reputaci po prohrané premiéře přichází Pomalu Snejksi, kterému bude stát v cestě držitel nejrychlejšího K.O. v Clashi Král Berouna.