Odveta Joshua vs Whyte v jednání!

Anthony Joshua vs Dillian WhyteBritský promotér Eddie Hearn oznámil, že poslal oficiální nabídku týmu Dilliana Whyta na odvetu, kterou by chtěl uspořádat 12. srpna na londýnském stadiónu ve Wembley!

„Nabídka byla oficiálně poslaná. Budou to samozřejmě těžká jednání, ale obě strany tento zápas moc chtějí, takže věřím, že dojdeme brzy ke shodě. Odvetu plánujeme na sobotu 12. srpna na stadiónu Wembley“. Oznámil šéf skupiny Matchroom Boxing Eddie Hearn.

Třiatřicetiletý „AJ“ Anthony Joshua (25-3-0, 22 KO) a o tři roky starší „The Body Snatcher“ Dillian Whyte (29-3-0, 19 KO) se střetli v prosinci 2015 na galavečeru v londýnské O2 aréně. Vyhrocený duel tehdy vyhrál Joshua, když dokázal svého krajana ukončit tvrdým zvedákem v sedmém kole.

Anthony Joshua vs Dillian Whyte

Joshua se letos v březnu vrátil mezi šestnáct provazů po dvou porážkách s Oleksandrem Usykem a spravil si chuť vítězstvím nad americkým boxerem Jermaine Franklinem, kterého dokázal v Londýně jasně porazit na body 118:11 a 2x 117:111.

Na  druhé straně Dillian Whyte boxoval naposledy loni v listopadu ne Wembley a stejně jako Joshua dokázal přetlačit v mnohem vyrovnanějším zápase na body 2x 116:112 a 115:115 Jermaine Franklina. Pokud dojde k dohodě, tak Joshua bude opět velkým favoritem.

Dillian Whyte