Nicolson vs Wildheart o pás WBC!

Skye Nicolson vs Lucy WildheartProzatímní šampiónka pérové váhy organizace WBC Skye Nicolson bude 25. listopadu poprvé obhajovat titul a do cesty se ji postaví švédská vyzývatelka Lucy Wildheart!

25.11.2023 – 3Arena, Dublin, Irsko
Pérová váha
Skye Nicolson 🇦🇺🆚🇸🇪 Lucy Wildheart
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená australská jednička a světová sedmička Skye NICOLSON (8-0-0, 0 KO) a švédská jednička a světová třicítka Lucy WILDHEART (10-2-0, 4 KO) se utkají v desetikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace WBC! 

Osmadvacetiletá neporažená australská šampiónka pérové váhy Skye Nicolson dokázala v polovině září na galavečeru v Mexiku předvést skvělý výkon a argentinské boxerce Sabrině Perez (18-2-1, 2 KO) nedala sebemenší šanci na úspěch a získala prozatímní světový titul organizace WBC v pérové váze.

Skye Nicolson vs Sabrina Perez

Díky zisku prozatímního pásu stala jedničkou žebříčku WBC a především povinnou vyzývatelkou nesporné královny divize Amandy Serrano (45-2-1, 30 KO). Nicméně Serrano má před sebou duel s Danilou Ramos, se kterou se střetne na 12 tříminutových kol, což je velká rarita a WBC dokonce tento zápas ani neposvětilo, takže jako jediný bude v obhajobě chybět.

Skye Nicolson vs Sabrina Perez

Nicolson se tak 25. listopadu postaví k obhajobě prozatímního titulu a do cesty se ji postaví třicetiletá švédská boxerka Lucy Wildheart. Švédka se v letošním roce snažila získat prozatímní titul WBC v lehké váze, ale nestačila na bývalou světovou šampiónku Mikaela Mayer, které podlehla na body.

Skye Nicolson vs Lucy Wildheart