Ngannou podepsal s PML, ale chce i Joshuu!

Francis NgannouBývalý šampión těžké váhy organizace UFC Francis Ngannou podepsal smlouvu s americkou organizací PML. Ta ho nebude limitovat v případném boxerském duelu s Anthony Joshuou!

Šestatřicetiletý MMA válečník a bývalý šampión organizace UFC Francis Ngannou loni v lednu obhájil pás šampióna těžké váhy, když na galavečeru v americkém Anaheimu francouzského vyzývatele Ciryla Gane. Následně se však s vedením UFC nedomluvil na pokračovaní, odmítl extrémní částku a stal se volným fighterem.

Následně začal dostávat několik nabídek od konkurenčních organizací. Okolo šampióna kroužili přední světové organizace jako PFL, Bellator nebo BKFC, která se zaměřuje na boj bez rukavic. Po roce váhání nakonec podepsal smlouvu s americkou MMA organizací Professional Fighters League.

Ta ho prý pustí i do případného boxerského duelu, o který Ngannou hodně stojí. „Stále chci zápas Anthonym Joshuou. Už jsem o tom mluvil dokonce s Eddiem Hearnem. Kdyby to šlo udělat v Africe, byl by to skvělé, ale utkám se s ním kdekoliv. Než půjdu do těch největších bojů, tak si chci dát nějaký volnější zápas“. Řekl bývalý šampión UFC

Deontay Wilder vs Francis Ngannou