Fusion FN 25 v novém termínu!

Fusion Fight Night 25Pokračování úspěšných sérií galavečerů bojových sportů Fusion Fight Night nás čeká v novém termínu v brněnské Zoner Bobyhall 8. září!

8.9.2023 – Zoner Bobyhall, Brno, ČR
Fusion Fight Night 25
Start v 19:00
Vstupenky v síti TicketStream!

FUSION FN je zpět. Pokračování úspěšných sérií galavečerů bojových sportů FUSION FIGHT NIGHT, se uskuteční v novém termínu v pátek 8. září v Zoner BOBYHALL v Brně. Bude sejednat již o 25. galavečer této organizace. Těšit se můžete tradičně na MMA zápasy, nebudou chybět ani unikátní postojové zápasy podle FUSION rules.

V předzápasech dostane prostor i talenti amatérského MMA a organizace chystá i další zajímavé oživení. FUSION FN 25 doplní i zápasy známých zápasníků z největší tuzemské organizace Oktagon.

K přesunutí termínu se vyjádřili na sociálních sítích z realizačního týmu Martin Karaivanov a Honza Žampa.“
„FUSION FN 25 se z původně ohlášeného termínu 10. 6. 2023 přesouvá na 8.9.2023. Místo zůstává beze změny – Zoner Boby Hall v Brně. V daný víkend se sešlo více rozhodujících faktorů, které nám nehrály moc do karet a přesunutí je tudíž nezbytný krok, abychom vám mohli přinést FUSION FN takový, jaký chceme, turnaj, který bude svátkem bojových sportů. Nebylo to jednoduché rozhodnutí, ale pevně věříme, že ho chápete a zůstanete nám i nadále věrni. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Těšíme se na vás v pátek 8. září“. Napsala organizace.

Fusion Fight Night 25