Ngannou: Joshua bude líp připraven než Fury!

Tyson Fury vs Francis NgannouBývalý šampión UFC Francis Ngannou si uvědomuje, že jeho výhoda v podobě překvapení je pryč. Nyní už všichni vědí, jak zápasím a dokáží se dobře připravit, říká kamerunský válečník!

8.3.2024 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Anthony Joshua 🇬🇧🆚🇨🇲 Francis Ngannou
Přímý přenos na DAZN

Britská jednička a světová dvojka „AJ“ Anthony JOSHUA (27-3-0, 24 KO) a kamerunská jednička a světová dvaatřicítka „The Predator“ Francis NGANNOU (0-1-0, 0 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě na galavečeru v saúdskoarabském Rijádu!

Sedmatřicetiletý kamerunský válečník se po skončení spolupráce s UFC představil v loňském roce poprvé mezi profesionálními boxery a střetl se hned s neporaženým úřadujícím šampiónem WBC Tysonem Furym (34-0-1, 24 KO). Ngannou předvedl skvělý výkon, dokázal Furyho dostat i do počítání a nakonec prohrál jen těsně na body 95:94, 94:95 a 93:96. Nyní si uvědomuje, že je před ním mnohem těžší úkol, protože je pryč moment překvapení.

„Jsem tu jen proto, abych získal dobré zápasy na nejvyšší úrovni. Často se stává, že politika boxu kontroluje některé zápasy a brání tomu, aby se realizovali velké boje, protože každého zajímá umístění nebo pozice. Potřebují vyhrávat a aby měli bilanci 20:0, ale přitom nikoho důležitého a silného vlastně ani neporazili“. Obouvá se Ngannou do některých profesionálních boxerů.

„Hned po zápase s Furym jsem začal přemýšlet o tom, co by mohlo být dál. Uvědomil jsem si, že příště tam nebude prvek překvapení. Nyní už všichni vědí, jak zápasím a dokáží se dobře připravit. Tyson šel do našeho zápasu naslepo, protože mě nikdy neviděl boxovat. To mi nyní trošku zkomplikuje život a Joshua bude líp připraven než Fury. Nicméně v těžké váze může kdokoli vyřadit kohokoli. Nejdůležitější je najít své místo a znát svůj úder.“ Dodává bývalý MMA šampión.

Anthony Joshua vs Francis Ngannou