Bivol: Canelo je nyní uzavřená věc: Zaměřuji se na sjednocení!

Dmitry BivolNeporažený světový šampión Dmitry Bivol prozradil, že mexická legenda nechtěla odvetu ve své váze a jednání se vlekla. Nyní se plně zaměřuje na sjednocující zápas s Beterbievem!

Třiatřicetiletý neporažený úřadující světový šampión polotěžké váhy organizace WBA Dmitry Bivol (22-0-0, 11 KO) dokázal před dvěma lety jasně přeboxovat mexickou legendu Saula Alavareze (60-2-2, 39 KO) a obhájit titul. Následně se spekulovalo o odvetě, ale z té nakonec nic nebylo a Bivol přiznává, že je to aktuálně uzavřená záležitost.

„Nejsem velký bojovník v polotěžké váze a mohu bez problému udělat super střední váhu, ale jen pokud se bude bojovat o tituly. Canelo má pásy, a proto jsem s ním chtěl v odvetě bojovat v jeho váze. Jenže z jeho strany nebyla vůle a chtěl bojovat opět v polotěžké váze. Proč? Protože se bál o své tituly a já jsem neměl důvod mu dávat odvetu“.

„Odveta se řešila cca rok a nyní je to pro mě uzavřená záležitost. Nevylučuji, že se tak někdy stane, ale teď máme jiné plány a půjdeme si za svými cíli a pak se uvidí. Soustředím se jen na to, abych byl nesporným šampionem v polotěžké váze. Takže cíl je Artur Beterbiev. Doufám, že Beterbiev podepíše smlouvu a letos se zápas opravdu stane“. Doodává neporažený rodák z Kyrgistánu.

Dmitry Bivol vs Lyndon Arthur