Muradov a Borralho mají odváženo!

Makhmud MuradovUzbek Makhmud Muradov a Brazilec Caio Borralho mají vs Spojených arabských emirátech odváženo a zítřejšímu zápasu na galavečeru UFC 280 již nestojí nic v cestě! Video v článku!

Muradov měl zápasit již 26. února v Las Vegas a utkat se na galavečeru UFC Fight Night 202 s Lotyšem Mishou Cirkunovem. Jenže na konci ledna se Muradov v přípravě zranil a zápas tak musel být zrušen. Následně byl v přípravě na další duel, ale i ten byl nakonec zrušen.

Makhmud Muradov vs Caio Borralho

Na začátku srpna Muradov na svém instagramovém účtu oznámil, že se definitivně vrátí na galavečeru UFC 280, který se bude konat již tuto sobotu ve Spojených arabských emirátech a jeho soupeřem bude Brazilec Caio Borralho, který už sedm let neprohrál a od poslední porážky v roce 2015 má na svém kontě 11 výher v řadě.

Caio Borralho

Hlavními zápasy večera budou titulové bitvy v bantamové a lehké váze. Charles Oliveira a Islam Makhachev se utkají o uvolněný pás lehké váhy a Aljamain Sterling bude obhajovat pás bantamové váhy proti T.J. Dillashawovi. Přímý přenos bude vysílat Premier sport.

UFC 280