Hearn: Věřím ve výhru Ruize nad Wilderem!

0Deontay Wilder vs Andy RuizBritský promotér Eddie Hearn očekává, že půjde o skvělý zápas. Pokud by se měl rozhodnout o tom, kdo by podle nej vyhrál, ukázal by na Ruize!

„Bude to hodně tvrdý střet, kde bude rozhodovat opravdu každý úder. Očekávám, že půjde opravdu o skvělý zápas, ze kterého vzejde oprávněný povinný vyzývatel světového šampióna“. Komentoval eliminační duel Eddie Hearn.

A dodává „Moc se mi líbí styl Andyho Ruize. Myslím, že v zápase s Ortizem vypadal ve skvělé formě a zaslouženě vyhrál. Nicméně Wilder ukázal ukázal v posledním zápase s Heleniusem, že je také dobře připravený. Ruiz je válečník a zápas to bude skvělý. Pokud bych měl ukázat na toho, kdo vyhraje, tak to bude Andy Ruiz“. Zakončil Hearn.

Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) a Andy Ruiz (35-2-0, 22 KO) se utkají v rámci finálového eliminačního duelu organizace WBC a post povinného vyzývatele úřadujícího šampióna těžké váhy, kterým je aktuálně Tyson Fury (32-0-1, 23 KO).

Andy Ruiz vs Luis Ortiz

Třiatřicetiletý „Destroyer“ Andy Ruiz se v semifinálovém eliminačním duelu utkal s kubánským kingkongem Luisem Ortizem 4. září na galavečeru v Los Angeles a připsal si těsné vítězství na body 113:112 a 2x 114:111. Ve druhém semifinálovém duelu knockoutoval minulý týden v prvním kole Deontay Wilder finského soupeře Roberta Heleniuse.

Deontay Wilder vs Robert Helenius