Miller se nakonec vrátí až 19. října!

Jarrell MillerJarrel Miller měl v sobotu boxovat v hlavním zápase na galavečeru v Kazachstánu s Ebenezerem Tettehem z Ghany. Galavečer se však z organizačních důvodů zrušil a dopingový hříšník se vrátí 19. října!

Čtyřiatřicetiletý americký boxer “Big Baby” Jarrel Miller (25-0-1, 21 KO) se vrátil po dopingových skandálech do ringu letos v červnu na galavečeru v Buenos Aires. Před zápasem navážil neskutečných 155 kilogramů, což bylo jednoznačně nejvíce za celou dosavadní kariéru.

Nicméně zápas domácím Argentincem Arielem Bracamontem zvládl a vyhrál přesvědčivě na body. O měsíc později se postavil do ringu podruhé a na domácím galavečeru vyzval Dereka Cardenase (8-10-0, 7 KO) z Mexika. Miller v zápase jasně dominoval a soupeře ukončil již ve čtvrtém kole. Tentokrát měl Američan na váze o šest kilo méně.

Jarrell Miller

Další zápas měl mít v sobotu na galavečeru v Kazachstánu s Ebenezerem Tettehem z Ghany. Galavečer se však z organizačních důvodů zrušil a dopingový hříšník se vrátí 19. října. Kdo bude soupeřem amerického těžkotonážníka není zatím jasné.

Jarrell Miller