Miller bude boxovat v Kazachstánu!

Jarrell MillerDopingový hříšník Jarrel Miller bude boxovat již tuto neděli v hlavním zápase na galavečeru v Kazachstánu. Jeho soupeřem bude Ebenezer Tetteh z Ghany!

Čtyřiatřicetiletý americký boxer “Big Baby” Jarrel Miller (25-0-1, 21 KO) se vrátil po dopingových skandálech do ringu letos v červnu na galavečeru v Buenos Aires. Před zápasem navážil neskutečných 155 kilogramů, což bylo jednoznačně nejvíce za celou dosavadní kariéru.

Nicméně zápas domácím Argentincem Arielem Bracamontem zvládl a vyhrál přesvědčivě na body. O měsíc později se postavil do ringu podruhé a na domácím galavečeru vyzval Dereka Cardenase (8-10-0, 7 KO) z Mexika. Miller v zápase jasně dominoval a soupeře ukončil již ve čtvrtém kole. Tentokrát měl Američan na váze o šest kilo méně.

Jarrell Miller

Již tuto sobotu ho čeká třetí letošní duel a překvapivě to bude na galavečeru v Kazachstánu. Jeho soupeřem bude v desetikolové bitvě Ebenezer Tetteh (20-1-0, 17 KO) z Ghany. Ačkoliv bilance Ghaňana vypadá zajímavě, tak neboxoval žádný pořádný zápas až na jednu výjimku.

V září 2019 se utkal na anglickém galavečeru s domácím boxerem Danielem Duboisem, který jej zdemoloval hned v úvodním dějství a jen Duboisovi vylepšil bilanci. Nyní se očekává, že stejnou úlohu bude mít i v zápase s Millerem, který je samozřejmě velkým facvoritem.

Jarrell Miller