Fury vs Joshua: Warren a Hearn dál jednají!

Tyson FuryNavzdory včerejšímu prohlášení, které vydal Tyson Fury na sociálních sítích, že se s Joshuou neutká, protože nepodepsal včas smlouvu oba promotéři dál jednají!

V pondělí se uskutečnilo plánované setkání se zástupci televize BT Sport a streamovací platformy DAZN ohledně přenosu a prodeje PPV. Dle poskytnutých informací byly jednání vyhodnocena kladně a produktivně.

Nicméně ještě během včerejšího odpoledne vydal úřadující šampión těžké váhy Tyson Fury prohlášení na sociálních sítích, že zápas s Anthony Joshuou je mimo hru, protože nepodepsali smlouvu do 17 hodin. Následně začali spekulace, že by se mohl utkat s Manuelem Charrem, který vše ještě podpořil také přes sociální sítě.

Navzdory výkřikům Tysona Furyho oba promotéři dál jednají. „Tyson ztratil trpělivost. Neustále se snažíme zápas dotáhnout do úspěšného konce i když musím uznat, že nás čas tlačí. Prosinec se rychle blíží a máme před sebou spoustu organizačních povinností“. Řekl Frank Warren zastupující Furyho.

Warren - Fury - Arum

A Eddie Hearn dodává „V pondělí proběhlo pozitivní setkání mezi promotéry a zástupci našich televizních partnerů. Všichni tvrdě pracujeme na dokončení všech náležitostí. Nikdo nikomu nedává termíny, ale všichni pracujeme rychlým tempem a snažíme se uzavřít co nejdříve smlouvu“. Řekl promotér Joshuy.

Hearn - Joshua