Milan Ďatelinka se vrací na RFA 11!

Milan ĎatelinkaSlovenský válečník Milan Ďatelinka se pokusí na nadcházejícím galavečeru organizace RFA o restart kariéry a do cesty se mu postaví chorvatský bijec Ivan Vladimir!

10.6.2023 – Bratislava, SK
RFA 11
Střední váha
Nenad Avramovič 🇷🇸🆚🇨🇿 Dominik Humburger
Vstupenky v síti Predpredaj
Vstupenky v síti Ticketportal
Přímý přenos na RealSportTV!

Slovenský MMA bojovník Milan Ďatelinka je aktuálně na vlně tří proher v řadě. Po prohře s Karlosem Vémolouv organizaci Oktagon přestoupil do organizace RFA, kde v obou soubojích táhl za kratší konec. Oba jeho přemožitelé nastoupí proti sobě v titulovém zápase na RFA 11, kde svůj návrat zažije právě i Ďatelinka.

Soupeřův zápas nikdy nešel na body
Před duelem s Karlosem Vémolou byl Ďatelinka na vlně 4 výher, přičemž všechny se mu povedly hned v 1. kole. Vémola po rychlém takedownu okamžitě přešel do backmountu a nasadil Ďatelinkovi škrcení. Po neúspěšném boji o titul přestoupil rodák z Považské Bystrice do RFA, kde už v jeho debutu přišel velký šok.

Nenad Avramovič už od prvních vteřin ukazoval svou tvrdost a po Ďatelinkově takedownu šokoval celou arénu naskočenou gilotinou. Proti Dominikovi Humburgerovi to už vypadalo slibněji a „Datel“ dlouhou dobu v 1. kole kontroloval Humburgerova záda. Škrcení se mu ale nepodařilo a v přestávce před 2. kolem byla na něm zřetelná únava. Humburgerovi netrvalo dlouho a vyčerpaného Ďatelinku na začátku 2. kola ukončil TKO.

S bilancí 8-7 nastoupí na RFA 11 v Bratislavě proti Chorvatovi Ivanovi Vladimirovi. Ten má v současné době bilanci 10-10 a svůj poslední zápas dokázal vyhrát na armbar. Vladimir zápasil během celé své kariéry především v balkánských organizacích a stejně jako v případě Ďatelinky, nikdy v životě jeho zápas nešel až do bodového rozhodnutí. Drtivou většinu výher dosáhl submisí a velmi podobnou strategii můžeme od něj očekávat i v souboji se slovenským bijcem.

Milan Ďatelinka

Na stejné kartě oba jeho přemožitelé
Kromě tohoto duelu uvidíme také další ostře sledovaný duel ve střední váze. V něm se o historicky první MMA titul organizace RFA poperou Dominik Humburger s Nenadem Avramovičem. Oba dokázali ukončit slovenského bojovníka Milana Ďatelinku před limitem a skvělými výkony si vybojovali šanci zápasit o titul. Kdo z nich bude nakonec úspěšný, zjistíme už 10. června.

RFA 11