Mike Tyson obhajuje zápas s Jake Paulem!

Jake Paul vs Mike TysonLegendární šampión těžké váhy Mike Tyson reagoval na kritiky, kteří se nepříznivě vyjadřovali o jeho červencovém souboji s Jakem Paulem.

„Všichni jen závidí a to je smutné. Moje odpověď na tyhle hejty je jasná: Ani milion lidí mě nesledovalo v mých nejlepších letech, tak o čem to mluvíš? Nemohl jsem ani vyprodat arénu. A teď v 58 letech vyprodám okamžitě 80tisícový stadion. To myslím jako argument bohatě stačí“, Obhajuje Tyson plánovaný zápas.

“ A proč se mnou chce Jake Paul bojovat? Všichni s ním chtějí bojovat, boxeři s ním chtějí bojovat, ale pokud by s nimi zápasil, přišli by jen jeho fanoušci. Rvačky těchto ostatních chlapů nesledují ani jejich vlastní rodiče. Jsou příliš nudné na to, aby je sledovaly jejich vlastní děti. Sledovat je jako sledovat růst trávy“. Pokračuje Tyson.

Mike Tyson si tak nebere servítky a poukazuje na popularitu a obrovskou fanouškovskou základnu Jake Paula. Zároveň mluví o sledovanosti boxu jako celku, který táhne jen pár jmen a Jake Paul rozhodně mezi ně patří.

Streamovací platforma Netflix a promotérská skupina Most Valuable Promotions (MVP) na začátku března oficiálně oznámily svou vůbec první spolupráci na boxerském galavečeru, ve kterém se v hlavním duelu střetnou „The Problem Child“ Jake Paul a legendární americký boxer „Iron“ Mike Tyson. Zápas bude živě vysílán po celém světě exkluzivně na Netflixu.

Sedmapadesátiletý americký boxer Mike Tyson ukončil veleúspěšnou profesionální kariéru už v roce 2005, kdy jej v šesti kolech porazil irský boxer Kevin McBride. Do ringu se vrátil v rámci exhibičního zápasu v listopadu 2020, kde se střetl s další legendou Royem Jonesem jr., který skončil remízou.

Boxovat se bude deset kol podle pravidel profesionálního boxu, avšak vítěz může být pouze v případě knockoutu. Pokud zápas skončí na body, bude duel vyhlášen jako remízový. Ani vítězství knockoutem však nebude znamenat, že se zápas zapíše do oficiálních záznamů, bude se jednat totiž o exhibiční zápas.

Jake Paul vs Mike Tyson