Martin: Jsem připraven bojovat s nejlepšími!

Jared Anderson vs Charles MartinBývalý světový šampión těžké váhy Charles Martin prohrál na začátku července s Jaredem Andersonem, ale dočkal se příznivého hodnocení. Nyní je připraven na další velké zápasy!

Sedmatřicetiletý americký boxer „Prince“ Charles Martin (29-4-1, 26 KO), získal v roce 2016 výhrou nad Vyacheslavem Glazkovem uvolněný světový titul organizace IBF. O pás však přišel hned při první obhajobě, kdy jej ve druhém kole zastavil Anthony Joshua.

Nicméně v posledním zápase na začátku července upoutal svým výkonem pozornost, když deset kol trápil favorita duelu Jareda Andersona (16-0-0, 15 KO) a nakonec prohrál na body. Nyní bývalý šampión prozradil, že stále počítá s velkými souboji.

„Chtěl bych se utkat s jedním z bývalých šampionů – Wilderem, Parkerem nebo Ruizem, jsem otevřený všem. Další možností by mohl být někdo se známým jménem a na vrcholu žebříčku. Věřím v sebe a v to, že můžu porazit každého, takže zkřížím rukavici s kýmkoli. Nejlépe co nejdříve“. Říká sebevědomě americký boxer.

„Bohužel většina těžkých vah jsou fenky, které se navzájem vyhýbají. Fanoušci si zaslouží lepší. Dostal jsem dvě nabídky, ale očekávám velká jména. Tyto obchody nebyly velké boje, takže stále nemám konkrétní plány. V případě nouze však zůstávám v tréninkové místnosti, protože by se mohlo něco náhle objevit“ Dodává Charles Martin

Charles Martin