Mark Magsayo uštědřil svému soupeři brutální KO!

Isaac AvelarBývalý světový šampión pérové váhy Mark Magsayo se o víkendu vrátil do ringu po dvou porážkách a připsal si tvrdý KO ve třetím kole! Video ze zápasu v článku!

Osmadvacetiletý Filipínec „Magnifico“ Mark Magsayo (25-2-0, 17 KO) získal loni v lednu světový titul organizace WBC v pérové váze, když dokázal v těsném duelu přetlačit na body tehdejšího šampióna Garyho Russella. Jenže titul si užil jen do první obhajoby, která se konala v červenci. V opět vyrovnané bitvě ho vybodoval Rey Vargas.

Letos v březnu se vrátil a střetl se o prozatímní světový titul WBC s Američanem Brandonem Figueroaou. Duel měl naprosto jednoznačný průběh a Figueroa duel ovládl na body. Magsayo si tak připsal druhou porážku v řadě a v sobotu si chtěl spravit chuť v zápase s mexickým boxerem Isaacem Avelarem (17-7-0, 10 KO).

Filipínec byl v zápase jednoznačně lepší a soupeře předčil ve všech aspektech. Vše vyvrcholilo ve třetím kole, kdy Avelara zmátl pohybem a následně mu zasadil přesným levým hákem finální úder. Mexičan dlouho ležel na zemi a následně jej museli odnést na nosítkách a byl odvezen do nemocnice.