Fury začal přípravu na sjednocující duel!

Tyson Fury vs Thomas CartyNeporažený šampión těžké váhy Tyson Fury odstartoval přípravu na únorový sjednocující duel s šampiónem Oleksandrem Usykem. Jeho první sparing partner je Thomas Carty!

17.2.2024 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇺🇦 Oleksandr Usyk
Souboj o tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO

Neporažená britská dvojka a světová trojka „The Gypsy King“ Tyson FURY (34-0-1, 24 KO) a neporažená ukrajinská a světová jednička Oleksandr USYK (21-0-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové sjednocující bitvě o pět světových titulů!

Konečně přišla dobrá zpráva z tábora pětatřicetiletého šampióna WBC Tysona Furyho. Spousta lidí spekuluje o jeho přípravě a nyní už je tu první pozitivní informace o zahájení kempu na sjednocující duel s šampiónem WBA, WBO, IBF a IBO Oleksandrem Usyekem, který se bude konat 17. února v Rijádu.

Fury si vybral jako prvního sparing partnera neporaženého irského boxera Thomase Cartyho (7-0-0, 6 KO). Osmadvacetiletý Ir s přezdívkou „The Bomber“ je mezi profesionály teprve 2,5 roku, ale už jeho služby už v minulosti využil také bývalý světový šampión Anthony Joshua (26-3-0, 23 KO)

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk