Marco Huck už zná jméno soupeře!

Marco HuckBývalý světový šampión křížové váhy Marco Huck se po necelých čtyřech letech se vrací do ringu a na galavečeru v Berlíně vyzve Evgeniose Lazaridise!

Rodák ze Srbska s německým občanstvím „Kapitán“ Marco Huck (42-5-1, 28 KO) získal světový titul v křížové váze už v roce 2009, když tehdy vybodoval Argentince Victora Ramireze. Titul držel až do roku 2015, kdy ho překvapivě knockoutoval ve dvanáctém kole Polák Krzysztof Glowacki.

V roce 2017 zkusil dvakrát získat titul zpět, ale na Mairise Briedise a Oleksandra Usyka nestačil. V roce 2020 odboxoval zatím poslední zápas, když na domácím galavečeru bez problému vybodoval Dennise Lewandowskiho. Minulý měsíc na sociálních sítích oznámil návrat.

Huck se vrátí 29. června na plánovaném galavečeru v Berlíně. Jeho soupeřem bude šestatřicetiletý rodák z Řecka žijící dlouhodobě v německém Frankfurtu „Achilles“ Evgenios Lazaridis (19-5-0, 13 KO). Lazaridis v minulosti držel německý národní titul DBD a v loňském roce neúspěšně bojoval o Mezinárodní stříbrný pás WBC, když na body podlehl neporaženému Francouzovi Mouraddovi Alievovi.