Makhmudov se střetne s Vianellem!

Arslanbek Makhmudov vs  Guido Vianello!Ruský boxer Arslanbek Makhmudov má před sebou velmi těžkou výzvu. Na domácím galavečeru v Kanadě jej vyzve italský ranař Guido Vianello!

17.8.2024 – Centre Videotron, Quebec, Kanada
Těžká váha
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇮🇹 Guido Vianello
Přímý přenos na ESPN

Ruská jednička a světová dvacítka „Liaon“ Arslanbek MAKHMUDOV (19-1-0, 18 KO) a italská jednička a světová jednašedesátka „The Gladiator“ Guido VIANELLO (12-2-1, 10 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě na galavečeru v Kanadě!

Pětatřicetiletý ruský boxer žijící dlouhodobě v Kanadě Arslanbek Makhmudov loni v prosinci překvapivě padl s neporaženým německým boxerem Agitem Kabayelem (25-0-0, 17 KO), který jej dostal třikrát do počítání a zničil na spodky. Letos v květnu se Makhmudov vrátil a do cesty se mu postavil Miljan Rovcanin (27-4-0, 18 KO).

Třicetiletý srbský boxer se v zápase nezmohl prakticky na nic, a Makhmudov ho od prvního gongu začal tvrdými údery rozebírat. Vše vyvrcholilo ve druhém kole, kdy dostal Srba k provazům a tam jej přesně trefil tvrdou pravou a Rovcanin šel k zemi, ze které se už nedokázal postavit.

Nyní má před sebou druhý letošní zápas a jeho soupeřem bude italský účastník olympijských her z roku 2016 Guido Vianello. Ital už letos dvakrát v ringu stál, když nejprve v únoru ukončil v prvním kole Američana Mosese Johnsona a následně v dubnu nezvládl zápas pravdy a těsně na body padl s Nigerijcem Efe Ajagbou. Srpnový zápas je 50 na 50 a rozhodne, jakým směrem se bude ubírat kariéra obou bijců.

Arslanbek Makhmudov vs Raphael Akpejiori

Jonathan Rice vs Guido Vianello