Makhmudov podepsal smlouvu s Top Rank!

Arslanbek MakhmudovNeporažený ruský bijec Arslanbek Makhmudov podepsal novou smlouvu s promotérskou skupinou Top Rank Boba Aruma. Nyní ho čeká zápas s Carlosem Takamem!

16.9.2022 – Montreal Casino, Montreal, Kanada
Těžká váha
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇨🇲 Carlos Takam

Neporažená ruská jednička a světová osmadvacítka „Lion“ Arslanbek MAKHMUDOV (14-0-0, 14 KO) a francouzská trojka a světová čtyřicítka Carlos TAKAM (39-6-1, 28 KO) se utkají v desetikolové bitvě o tituly severní Ameriky NABF a NABA!

Třiatřicetiletý Makhmudov naposledy tituly NABF a NABA obhajoval letos v lednu, když v šestém kole knockoutoval polského vikinga Mariusze Wacha. Následně jej po invazi Ruska na Ukrajinu z žebříčku vyřadila organizace WBA. Ruský boxer tak bude nastupovat pod kanadskou vlajkou, aby se sankcím vyhnul.

Arslanbek Makhmudov vs Carlos Takam

Jeho soupeřem bude jednačtyřicetiletý veterán z Kamerunu boxující za Francii Carlos Takam. Ten naposledy boxoval loni v červenci, když vyzval britského šampióna Joe Joyce. V zápase však jasně ztrácel a Joyce jej ukončil už v šestém kole.
>Makhmudov během včerejšího dne podepsal novou tříletou smlouvu s promotérskou skupinou Top Rank, která bude ve spolupráci s promotérem Camillem Estephanwn z Eye of the Tiger Management promovat další zápasy ruského knockoutera.

Arslanbek Makhmudov

„Je to vynikající bojovník s neskutečnou knockoutovou silou, která patří mezi nejtvrdší v těžké váze. Má výborné fyzické předpoklady a v ringu je umí dokonale využít. Doufám, že se nám podaří splnit jeho sen o zisku světového titulu“. řekl šéf stáje Top Rank Bob Arum

Arslanbek Makhmudov